Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Télen egész nap bent,...

Shelli kérdése:

SOS! Télen egész nap bent, vagy nappal inkább kint legyenek?

Figyelt kérdés
Van egy agár -bullterier keverék kutyasunk is akit reggelente ki kell könyörögni az ágyából annyira fázós. Ha ki is megy pisilni egyből jönne vissza, ott remeg szegénykém az ajtóban. Most csak reggelente van ilyen hideg, lehet jobb neki kint... Reggel 7 től ete 17-ig kell kint lennie. Mit csináljak?
2010. okt. 11. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez miért sos?

De amúgy ha fázós, nem kérdés, be akar jönni, mint írtad beengeded, akkor miért ne?

2010. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Agár bullterrier keverék???:D Nah,az is egy szép kutya lehet....:D Dobjál rá egy téli kabátot,ha kinnt van úgy nem fagy szanaszéjjel!
2010. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A gyors válasz azért kell mert nem sokat lehetek gép előtt. Nem tudom, hogy az jobb e hogy fázik, de egész nap rohangálhat, vagy be van zárva 10 órát egy ingerszegény környezetben.Nagyon aktív kutyus.
2010. okt. 11. 10:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szép, hanem gyönyörű!! De tényleg!
2010. okt. 11. 10:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudnál képet küldeni róla?

Marha kíváncsi vagyok, hogy nézhet ki.


aszabozoli@freemail.hu

2010. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutatnál róla képet? Nagyon kíváncsi lennék rá. A kabátka jó megoldás. Rövidszőrű, mérettől függetlenül, mindegyik fázik.
2010. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia!


Én kérek egy képet róla vagy többet :)

Kismajom20@citromail.hu cimre.

Nekem amstaff kutyusom van. Ismerős a helyzeted . Én is úgy kergetem ki. Félek is a téltől mert sokat van bent de amikor dolgozom napi 8 órát akkor nem tudom mi a legjobb neki ha bent van vagy kint az udvaron. Van háza is de nem használja. Én azt találtam ki hogy veszek neki egy gyerek termo pulcsit amit rá tudok adni...

Nem lesz bent csak mikor itthon vagyunk. Majdcsak bemegy a házába...

2010. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Küldök képet mindenkinek amint tudok csak közben dolgozom...
2010. okt. 11. 11:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Ide tegyél ki képet róla ha megoldhat!:)Köszi
2010. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Whhháááá,kééééépeeeett!!!:)
2010. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!