Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sheltie-t szeretnék venni és...

Sheltie-t szeretnék venni és Szolnokon (vagy Szolnokhot közel) ismertek olyan tenyésztőt aki kölyök Sheltie-t árul? És ha a kutyust kint hagyom a kertben 8-kb 13 óráig és utána jó nagy sétára megyünk akkor is szetszed mindent?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha már 3-400 ezerért kutyát veszel, nem mindegy, hogy utazol-e érte pár száz kilométert?


Nem, alapból egy lefarasztott (fizikailag és mentálisan is) kutya nem szét szed semmit. Ha ilyenek merülnek fel benned, lehet még kicsit utána kellene nezned a kutyatartásnak.


Iskolás vagy?

2023. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez nem segített!
2023. máj. 29. 14:06
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, most vettem egy saját, kertes házat. Azért kérdezem, mert nem lehet jó busszal messzire elmenni, (órákat ülni a buszon) azután kutyával visszajönni. Elég nehéz lehet
2023. máj. 29. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Old meg az autózást valahogy.

Busszal orvoshoz is nehéz lesz elvinni a kutyát, ha baj van és minden perc számít.

2023. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ez nem adott megoldást a kérdésemre. Egyébként meg majd az majd az én bajom lesz ha orvoshoz kell menni. Orvos van hozzánk közel de ugye az nem tenyésztő és nem onnan veszem a kutyát.


Mielőtt válaszolsz lehet hogy bele kéne gondolni hogy nem csak egy orvos van a világon.

2023. máj. 29. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon jó, hogy van közel orvos. De az nem rendel mindig, pláne nem hétvégén vagy ünnepekkor, amikor csak az ügyelet van. Néha az sem elég és azonnal utazni kell Pestre, az egyetemre. De ha még a kölyök elhozását sem tudod megoldani, hogy fogsz komolyabb problémákat kezelni?


Mielőtt kutyát veszel magadhoz, lehet hogy bele kéne gondolni hogy mit is jelent a felelősség tudat.

2023. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarsz ilyen fajtát? Tenyésztőknél várólista van, a szaporítósra meg rámehet a gatyád is.
2023. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK JELZEM HOGYHA AZERT VAN ITT HOGY OLYAN VÁLASZT ÍRJON AMI NEM VÁLASZOLJA MEG A KÉRDÉSEMET AKKOR KÖSZÖNÖM,DE NE FÁRASSZA MAGÁT MERT NINCS ÉRTELME! ÉN TENYÉSZTŐT KERESEK AKI TUD AJÁNLANI SZOLNOKHOZ KÖZEL AZ ÍRJA LE LEGYEN SZÍVES MÁSRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!

Nem kell azzal foglalkozni hogy én hogy oldom meg majd az orvost!!! Felnőtt ember vagyok el tudom dönteni hogy van e időm egy kutyára, hogy tudok felelősséget vállalni rá vagy nem. Örülnék ha lenne valaki aki jóindulattal írná a válaszát és nem lenne benne sértő kifejezés, célzás!!

2023. máj. 29. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők tenyésztik ezt a fajtát Magyarországon hivatalosan: [link]
2023. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. máj. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!