Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki vett már a kutyájának...

Ki vett már a kutyájának lazacos burgonyás tápot a Joserától? Bevált? Megéri?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Erről az ízről nem tudok nyilatkozni. De a josera márka szerintem megéri. Rengeteg tápot próbáltunk már az allergiás kutyusommal. Kb 2 hónapja vettem neki josera lamb & rice-t akciósan. Töredékét eszi annak mint az előző tápokból,sokkal kevesebb mennyiség kell belőle. Nagyon ízlik neki,szép a szőre,energikus. Szóval legközelebb is ezt a márkát fogom vásárolni. A másik nem allergiás kutyámnak a festival változatát vettem. Ezzel is teljesen megvagyok elégedve.

Összeségében a márkát ajánlom kicsit drágább de megéri.

2023. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Enyém egy ideig a bárányos burgonyásat ette (Mini Deluxe) az teljesen bevált, de aztán váltottunk Brit Care termékcsaládra, mert könnyebb beszerezni.
2023. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a Josera jó.
2023. jún. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!