Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya program javaslatok?

Kutya program javaslatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kiskoromban kaptam egy kutyust és nagyon imádtuk egymást minden egyes nap együtt játszottunk stb.. most már 9 éve van nálunk kishíján olyan mint aki a gondolataimban olvas, viszont nekem lett egy hobbim, ott van a gimi, barátok és nem szántam rá időt ha odajött gyors simi aztán tovább. Amikor fiatalabb volt akkor ugrálgattam vele, de ahoz már nincs kedve, sétálni ugyanúgy viszem de már nincs új útvonal amit kitalálhatnék csak a megszokott és azt sem élvezi már olyan nagyon, a simi sem nagyon hat mert azóta több kutyánk is lett és akkor nem tudok csak vele foglalkozni. Valami ötlet, hogy mit tudnék csinálni vele? Szeretném a kapcsolatunkat a réginek tudni mert egyre öregebb és szeretném ha boldog lenne, de most nagyon életunt.

2023. jún. 1. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos tőled, hogy gondolsz rá :)

Szerintem jó mulatság lenne, labdázni, vagy elmenni vele nyáron valahova ahol úgyszólván fürödhet (sekély tó) Erdőben sétálni, hirtelen ez jutott eszembe :D

2023. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menjetek obediencre, ha van a közelben. Igaz, idős kutya lassabban tanul, de biztos nagyon élvezné a közös munkát és a sok jutifalatot. Plusz nagyon fontos ebben a korban agyilag is karbantartani, nagyon jót tenne neki hosszútávon. Ha erre nincs lehetőséged, akkor is kezdj el neki trükköket tanítani.

Esetleg menj el vele messzebbre, erdőbe sétálni, csak ti ketten.

2023. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Tudok egy helyet, ahol mind a 2 előbb megemlített dolog megvalósulhat. Figyelmébe ajánlom a Délegyházán található Tavirózsa Kutyaiskolát, mely egyben egy kutyasuli (nem kötelező), egyben egy szállás ahol tarthatja a kutyát és egyben egy kutyastrand is, ugyanis a szállás mellett lévő tó ezért van ott. Én már többször voltam ott a kutyámmal és mindkettőnknek nagyon tetszett. Fürödtünk a tóban is. Keressen rá ha érdekli. NAGYON ajánlom.
2023. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!