Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfürdessem a kutyusom?

Megfürdessem a kutyusom?

Figyelt kérdés
3 hete kapott a 11 hetes kiskutyám Exspot spot on-t. Akkor kiszedtem belőle néhány bolhát (dölgöttet is, élőt is) De még mindig nagyon vakarózik, most is találtam benne 2-t! De ugye cseppenteni nem lehet rá, még várni kell. Fésülgettem bolhafésűvel, de azt nagyon nem tűri, kapálózik össze vissza. Ha most megfürdetem, akkor mondjuk egy hónap múlva kaphat spot on-t h az esetlegesen lepetézett bolhákat megölje? Köszi a válaszokat.
2010. okt. 11. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A spoton 4 hétig hat szóval meg :)

Az enyém is bolhás de én nem vettem neki semmilyen nyakörvet meg spotont csak bobi bolhairtó sampot és vmennyi kijött már. :)

Egyébkéntm milyen fajta kutyus? :D

2010. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen expotot kensz a kutyára??? dokival megbeszélted ezt??? :-o
2010. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én állatorvos ismerősömtől került hozzám a kutyus, és ő tette rá. Azt mondta, ezt már ilyen kiskutyákra is lehet (2 kg felett)
2010. okt. 11. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Keverék:D
2010. okt. 11. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

én az exspot spotont 3 hetente rakom a kutyusomra, mert tapasztalatom szerint így ad teljes védelmet. mert minden hónapban van esős nap, mely kicsit gyengíti a spotonok hatásának idejét.

nyugodtan fürdesd meg, én úgy szoktam, h évente 2x fürdetem, aztán aznap vagy másnap rakom rá a spot ont . ez attól függ milyen napszakban lett megfürdetve.

de ha csak a bolhák miatt fürdetnéd, akkor felesleges. vegyél rá egy advantix spotont, az vmivel erősebb hatású, ki fogja irtani a bolhákat.

2010. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Spotont még biztos, h nem rakok rá, még várok legalább pár hetet, az eladó a kutyásboltban azt mondta, 11 hetes kutyus nem is biztos h túlélné, merthogy ez milyen erős méreg! Szóval szerintem most megfürdetem. Remélem kiszedtem belőle az összeset!
2010. okt. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!