Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a mancsával?

Mi legyen a mancsával?

Figyelt kérdés

Holnap írok állatorvosnak is, de már fáradt vok hozzá.

a Lényeg röviden annyi, h 2 hete költöztem fel kutyusommal Budapestre.

Eddig is járt járdán, de nem ennyit. A mancsa egy helyen kisebesedett, vérzett is és eleven lett, betadinoztam, kezd rendbe jönni.

a baj az, h a mancsán lévő fekete részek kezdenek lekopni a mancsáról. szó szerint:(

a fekete alól kezd előjönni a kis rózsaszín felület.

mit csináljak?

az egyik boltba most fog jönni olyan gumicipő, amit a kutyus alig érez meg elvileg, ha elviseli magán meg fogom venni neki( téli sózások miatt is), de nem rakhatom rá mindig. Van valami ötletetek?

el akarok majd innen költözni olyan területre, ahol nem kell 20 percet menni egy kevés zöld területért, de egyelőre ez nem megoldható sajnos:(


2010. okt. 11. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A gumicipő jó ötlet! Szerinem ha sétáltatod és betonon jár, akkor mindenképp rakd rá. Ha odaértetek a füves területre, akkor vedd le róla! Esetleg viheted kézben is a füves területig. És betonon ne futtasd, mert az az ízületeinek sem jó!
2010. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy dog-ja van, akkor a kézben cipelést én is megnézném :D A gumicipő jó ötlet.
2010. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

próbáltam már kézben füvesig, de az a füves terület az Andrássy utat jelenti:S szóval ott is inkább betonon megy végig, hiába le-lekanyarodik a fűhöz.

egyébként westie, 7 kg majdnem, és nem a legkellemesebb dolog ölben vinni, nehéz, mert kiáll az ember keze, ráadásul nem egy olyan típus, aki ezt nagyon szeretné:D

ő szeret előretörni:D

csak az itteni kutyákat csodálom..azoknak semmi bajuk??vagy majd hozzászokik..:S

bár ramaty egy környék, tele agresszív kutyákkal akiket sosem szocializáltak és azt sem tudják mi fán terem a játék és futás, így lehet velük nem is sétálnak annyit mint én a kutyusommal.

2010. okt. 11. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor holnap fel is hívom a kutyás boltot, hátha érkezett már cipő.

meg azért írok a dokinknak, hátha tud vmi kenőcsöt vagy vmit.

az aloe verát láttam a tv ben és olvastam is róla, ha tudja vki, hol lehet venni kutyusoknak, szívesen fogadnám. Neten egy helyről láttam h lehet rendelni, de majd' 2000 ft a szállítás maga.

2010. okt. 11. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a sűrű, aloe verás, vagy körömvirágos krémek, amik viszonylag természetesek (pl. amit bioboltban veszel) azok megvédik a tappancsot. Én télen a só miatt ilyennel szoktam kenni, állatboltban vettem, de humán készítmény, talán a te problémádra is beválik.
2010. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem van mancskrémem, megpróbálom neki minden nap bekenni, csak nem nagyon szereti. köszönöm a tanácsot!
2010. okt. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!