Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 magyar vizslám aki...

Szilvia33333 kérdése:

Van 1 magyar vizslám aki 8hetes, és szeretneém megtudni mikor kezdhetem el tanítani mert mar most naon ertelmes, es meddig kell neki naponta tobbszor enni adni? Koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 12:09
 1/4 anonim válasza:

Szia!

8hét-4.hónap:napi 3-szori etetés junior táppal

4.hónap-1 éves korig:napi 2-szeri etetés junior táppal

1 évtől- napi 1-szeri etetés felnőtt táppal

tanítás:8.héttől-16. hétig,ilyenkor a legfogékonyabb a tanulásra,de ha jól csinál vmit,mindig adj neki jutalomfalatot:)

2010. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megkerdezni h olyat is csinal mintha párosulna és ezt a lábamon szokta csinalni 4-5 masodpercig, pedig ö még kicsi ehez nem? ilyenkor mindig raszolok es abba is hagya.De zavaro h ezt csinalja
2010. okt. 12. 12:21
 3/4 anonim válasza:
hát sztem nem baj h csinálja,természetes ösztön miatt van sztem,de elhiszem h zavaró,és ha rászólsz,és abbahagyja,nincs baj:)
2010. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezdheted, csak ne állj hozzá túl nagy elvárásokkal. A tanítás célja most az, hogy megszeresse a tanulást, megtanuljon tanulni. Mindig legyen neki jó élmény a gyakorlás.


Ne gyakorolj 5-10 percnél többet egyszerre, mindig hagyd abba akkor, mikor a csúcson van, még lenne hozzá kedve. Így legközelebb is lesz kedve. A tanítás közben folyamatosan jutalmazz! (mivel még kölyök, úgy is csinálhatod, hogy mondjuk a vacsoráját szemenként adod falatnak, hogy ne egye magát tele virslivel, meg ilyesmikkel). A tanulást mindig egy jó próbálkozással fejezzétek be, és azt mindig nagyon jutalmazd meg, utána jöhet valami olyan játék, amit imád, és csak ilyenkor juthat hozzá.

2010. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!