Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Care tápok milyenek?...

A Brit Care tápok milyenek? Hány % hús van bennük?

Figyelt kérdés
Csak annyit találtam, hány % a fehérjetartalom.
2010. okt. 12. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

sajna erre még én sem találtam meg a választ, így nem is veszek ilyen tápot.

pedig kíváncsi lennék rá. de zsákbamacska:S

2010. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na ezt találtam:


A Brit Care eledelek kizárólag bárányos- rizses, illetve lazacos- burgonyás hozzávalókból készülnek.


Összetétel: bárányhús liszt,szárnyashús liszt, őrölt rizs, szárnyas zsír (tocopherols-al konzerválva), lazac olaj , természetes ízányagok, rizskorpa szárított cukorrépa, sörélesztő, szárított tojás, Yukka Schidigera kivonat, szárított alma, ásványi anyagok, glukozamin hidroklorid, kondoritin szulfát, DL-methionine, L-lysine, manna-oligoszacharidok, frukto-oligoszacharidok, réz szulfát, pentahydrate, niacin, calcium pantothenate, folsav, choline-chloride, biotin, A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin.


A Brit Care egy 100 % -ban hipo-allergén szuper-prémium termékcsalád.


A bárány nagyon ízletes és könnyen emészthető fehérjeforrás. A báránynak a szárnyasokhoz képest jobb az aminosav jellemzője, így könnyebben emészthető a kutyák számára.


A lazac különösen könnyen emészthető fehérjeforrás és optimális arányban tartalmaz Omega-3 valamint Omega-6 zsírsavakat. A lazacból készült ételek megvédik az érrendszert az érelmeszesedés kialakulásával szemben. A burgonyát (a jobb emészthetőség kedvéért különleges technológiával készítik) a leghatékonyabb szénhidrátforrásnak tartják és szintén határozottan hipo-allergén összetevő. A lazac és a burgonya kombinációja hatékony az olyan ételallergiák kezelésében, mint a bőrgyulladás (gyulladt bőr foltok) és cukorbeteg kutyák számára ajánlott.


A kutyákban az aminosavak és a fehérjék sajátos arányban találhatók.


A Brit Care ugyanezeket az aminosav összetevőket tartalmazza, amelyek szükségesek a megemésztett fehérjék megfelelő hasznosításához.

Cserében maximalizálja a lehetőséget arra, hogy a kutya testében a megemésztett aminosavakból a szövetek alakuljanak ki.

ezen az oldalon:


[link]

2010. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Ha jól látom, nincs benne rendes hús, csak húslisztek...

2010. okt. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!