Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom ma a kertben sétálva...

LN09 kérdése:

Kutyusom ma a kertben sétálva megnyalogatott egy meztelen csigát. Még nem kapta meg az összes oltását, lehet baja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,nem tudok róla,hogy a csiga petéiből kikelő csigák élősködő módjára élnének.
2010. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem ette meg, gondolom akkor a csigán nincs pete, nem? Nyálkás lett a szája, de lemostam.
2010. okt. 12. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy franci férfi fogadásból megevett egy meztelen csigát, és a csigától agyhártyagyulladást kapott. Nemrég volt rádióban, ebből kiindulva a kutyának is lehet baja, de az oltásoktól függetlenül. Hiszen agyhártyagyulladás ellen nincs oltás.
2010. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

De mondom nem ette nem. Szerencsére.

2010. okt. 12. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
És akkor most már barátok? :)
2010. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsoda? :)
2010. okt. 12. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
A kutyád és a meztelen csiga.
2010. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, a mienk eső után a gilisztákat kapja be, van mikor meg is ette. eső után pedig a kiszáradt, döglött gilisztákat nyalogatta míg kisebb volt
2010. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát barátok nem lettek. Viszont azt hittem meghal éjjel.

Mentünk aludni és elkezdett nagyon hangosan korogni a hasa... De valami félelmetesen. Aztán nem sokkal később elkezdett hányni, 2x hányt. Adtam neki vizet, nem kellett... Aztán adtam neki kamillateát fekcsendőből, nah azt itta. Alig aludtam éjjel, nem kivánom senkinek.


Reggelre szerencsére jobban lett, de este tuti megint előjönnek a csigák. Sötétben meg nem mindig látom mit csinál... Minden esetre ha meglátok akárcsak egyet, taposom össze!!!

2010. okt. 13. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény kutya.

Én egyszer véletlenségből megnyaltam egy kis meztelencsigát, de semmi bajom nem lett. Az úgy történt, hogy bográcsos vacsora után leraktam a műanyag tányért és villát a fűbe. Mikor visszajöttem, sötét volt, és mondom, lenyalom még a maradék kaját róluk. A villát megnyaltam, de nem volt íze a rajta lévő dolognak. Gondoltam egyet, hogy mégis meg kéne nézni a fénynél, hogy mit veszek épp a számba. Hát egy kis csiga volt a villán összehúzódva, gondolom, ő se smárolt még emberrel. Köpködtem egyet, a tányért, villát leraktam, és mire újra megnéztem, a csiga már eltűnt.

2011. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!