Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak, ha...

Mi baja lehet a kutyámnak, ha nagyon hullik a szőre, állandóan vakarózik és nyalogatja magát?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy nem bolhás, és nincs benne másféle élősködő sem.
2010. okt. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Vannak speciális bőrbetegségek is, amiket nem élősködő okoz, de szerintem érdemes lenne állatorvosnál érdeklődnöd, itt maximum csak tippelgetni tudunk.
2010. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak orvos tudja megmondani.
2010. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutyák készülődnek a télre. Bundát "cserélnek". Ugyanúgy, ahogy tavasszal a télit. Az én kutyusaim is így vannak, úgyhogy nyugi, semmi baja. :)
2010. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem mernék ilyen biztos megoldást ajánlani az utolsó válaszoló helyében. Én azt mondom, orvos, és ha (reméljük) igaza lesz az előző hozzászólónak, akkor megnyugodhatsz. Ennyit megér.
2010. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavartól kezdve vesműködési problémán és cukorbetegségen át a táplálékallegiáig minden lehet,úgyhogy doki!
2010. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gomba? ekcéma? mit eszik? tápallergia is lehet.
2010. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!