Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy berni pásztor le tudna...

Egy berni pásztor le tudna gyűrni egy németjuhászt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
miért kéne hogy legyűrje?
2010. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőre azt hittem valami népi birkózóversenyre szeretnél fogadni :)
2010. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabadfogású birkózásban a Berni jobb, de Taekwondoban sehol sincs...
2010. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert a berni pásztor svájci, a németjuhász német, mindketten tudnak németül, és szépen kultúráltan lerendezik az ügyet. :)
2010. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 capsread ***** válasza:
Hogy juthat ilyen eszedbe? A kutyák csak ne verekedjenek? Mi okuk lenne legyűrni egymást?
2010. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell erre a kérdésre rögtön állatvédőként ugrani. A gyerekek sokszor filózgatnak azon, hogy melyik az erősebb állat. Nem kell e mögé azonnal drámát képzelni...
2010. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 capsread ***** válasza:

Hát én emlékszem, amikor a szomszéd gyereke azt kérdezte tőlem, hogy a macskájuk előbb kapná e ki a kutyám szemét, mint hogy a kutyám széttépi a macskát. Én azt hittem, gyermeki agresszió, azt mondtam nem tudom. Erre azt kérdezte, hogy kipróbáljuk e. Mondtam, hogy inkább ne, mire ő szomorúan elballagott.

Másnap rajtakaptam, hogy megpróbálta áthozni a macskáját a kertembe, és amikor megkérdeztem mit akar elrohant.

Szóval hülye kérdés hülye tettet szül...

2010. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt a bizalmat azért előlegezzük meg a kérdezőnek, hogy nem ugyanabból az indíttatásból tette fel a kérdését, mint a te hülye-gyerek szomszédod...
2010. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 capsread ***** válasza:
jó előlegezzük meg a bizalmat. A berni pásztor és a német juhász kb. egyforma erős. A kutya adott egyedétől függene, hogy ki nyer.
2010. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!