Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl hányhat egy kutya?

Mitöl hányhat egy kutya?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Bármitől, amit nem vesz be a gyomra. Romlott étel, fűszeres étel, nem neki való étel vagy egyszerűen ami nagyon finom és túl gyorsan behabzsolja.
2009. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%
Például sima fűtöl is (mármint olyan földön növő fűre értem). A kutyák ösztönösen fűvet szoktak enni, ha fáj a hasuk. A gond csak akkor van, ha túl sokat eszik belőle, mert még jobban elrontja a gyomrát, és elkezd hányni tőle. Általában egy kutya ha szabadon, füves környezetben nő fel, akkor idejében megtanulja, hogy ne zabáljon túl sok füvet. A gond a láncon vagy a panelben lévő kutyákkal van, amelyek keveset konfrontálódhattak a pázsittal, és eszik, mint marci hevesen. Nem biztos, hogy ettől hány a kutyád, de a mienknek ez volt az oka. A megoldás: ha sokat eszik a fűből, akkor majd megtanulja a saját kárán, hogy hányás a vége.
2009. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem eszik sok füvet söt mostanában egyszer se láttam füvet enni. Csak ugy hirtelen elkezdett hányni. De hogy mitöl azt nem tudom.
2009. jan. 1. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit evett az elmúlt 2 napban?
2009. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az attól függ, h. milyet hány (vagyis attól is)... ez így groteszk, de igaz (ez tapasztalat...) ha ilyen kis barna cérnametélt-levestészta szeírűségeket hány, akkor férges. amikor pedig barna, folyos, hig volt, akkor gennyes méhgyulladása volt, az én kutyám nincs fűközelben. nincs más baja a kutyusodnak?
2009. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt a hányásába féreg. És nem lehet méhgyuladása mert fiú. Tisztán lehetettlátni amit kajált. Amugy füstölt csontot kapott meg tápot és sima kenyeret.
2009. jan. 1. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
A füstölt csont elég gyanús. Az én kutyám szokott idegességében is hányni szegény. Bármilyen durrogásra remegni kezd és néha hány is. Ilyenkor szilveszterkor ez külön aktuális. Kiskorában az első sétájakor egy szemetes autót látott amint a kukát döngette, azóta van ez nála, legalábbis erre gyanakszom.
2009. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kutyák könnyen hánynak. Ez nem feltétlenül jelent betegséget, de azért nem árt egy orvosi vizsgálat és mindig legyen előtte friss víz mert a kiszáradás veszélye, főleg ismétlődő hányás esetén, komoly veszélyt jelenthet.
2009. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a gyomrának nem megszokott az az étel amit evett,a m kutyánk kapot preedigre fogkő leszedőt és 1 hétig epét hányt
2009. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ingridd válasza:
Ha tisztán látod amit evett akkor az volot a gond hogy tul mohon evett.
2012. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!