Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális a kutyáknál, mit...

Ez normális a kutyáknál, mit tegyek? Aggodom érte .

Figyelt kérdés
van egy kis kutyám(4,5 hónapos) és ki szoktuk vinni minden nap a parkba,kutya futatóba így ma is vittük hogy játszon a többi kutyusal,nagyon jól ki jött mindegyik kutyussal de az egyik kutya neki ugrot minden ok nélkül és a gazdája rá semm szólt.az én kutyusom megadta magát a játék kezdetén is és nagyon szépen barátkozott de ez a egy kutya meg kergette és neki is ugrott.:( ez a kutya a parkban több kutyát is meg harapott elég csunyán :( szerintetek mit lehetne tenni ilyen helyzetbe?a kutyusom mostmár nagyon fél a kutyáktól azota nem megy oda semilyen kutyához semm ami nagyon meg lepő mivel minden kutyához menni akart :( szerintetek mi tévő legyek hogy újból barátkozos legyen és ne féljen?ezt a hamis kutyát még nem látuk a parkban soha csak a mai napon .szerintetek ne vigyem többé kutyák közé vagy mit tegyek?meg van rémülve szegénykém,jah és 3 x akkora kutya volt nála 2 éves volt .köszönöm szépen a válaszokat elöre is
2010. okt. 16. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Az rossz ötlet lenne, ha nem vinnéd kutyák közé,még ha fél is, hiszen a félelmét így győzheti le, és a szocializáció miatt is kell más kutyák társasága.

A gazdára meg rá kellett volna szólni, hogy figyeljen jobban a kutyájára, én nem hagytam volna. Vigye el, tegyen rá pórázt. Annak a kutyának rossz az energiája és ez kihat a többi kutyára is. De hidd el, a kutyák gyorsan túl lesznek az ilyen dolgon, ők a pillanatban élnek. Pár nap múlva elfelejti, ha találkozik egy barátkozós kutyával.

2010. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.hát viszem akkor továbbra is kutyák közzé mint mindig :)hát ha máskor találkozok azzal a gazdival s kutyával szólok a gazdának hogy fogja porázra a kutyáját :)
2010. okt. 16. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
szívesen. így van, vagy nevelje meg :)
2010. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak olyan kutyákohoz engedem oda az enyémeimet akikről tudom,hogy milyen a természetük.

Tudod vannak emberek akiket nem érdekel,hogy a hamis kutyájuk szabadon van,így ilyen helyekre nem is viszem a sajátom.Nem Te vagy a hibás tudom,de szólnod kellett volna azonnal a kutya gazdájának.Azt írod több kutyának nekiment,de senki sem tett semmit?

Furcsa.Vajon ha a barátaikat verik meg a szemük előtt akkoris ez lenne?Itt főként felnőtt emberekre értem,nem rád.

2010. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ.meg kérdeztem hogy hamis e de azt felelte hogy nem és igy az ő kutyája oda szaladt a kutyusomhoz és egyből neki ugrott :( de ez normális hogy egy felnött kutya bántsa a kölyök kutyát durván?én még ilyet nem tapasztaltam hogy kölyköt bánt egy felnött kutya :S na mindegy mostmár tudom hogy nem viszem ahoz a kutyához
2010. okt. 17. 00:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszat teszel azzal, ha nem viszed többé társaságba. Itt azzal a másik kutyával volt probléma. Nem is értem, hogy miért nem veszik pórázra. Ha másnak is nekiment már, akkor nem lenne szabad neki póráz nélkül sétáltatnia. Minden esetre ha máskor is látod, inkább menj el onnan és sétáljatok máshol, jó fej kutyusokkal. Nyugi, ha ő nem is, de a másik kutya érdeklődni fog iránta, ha elnyeri a bizalmát, akkor ugyanúgy ő is megszagolja majd és játszani fognak.
2010. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!