Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol, Hogyan és mennyiért...

Hol, Hogyan és mennyiért szerezhetek be chihuahua (csivava) kiskutyát?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék, mindig is szerettem volna, és most összejönne, csak ár és helyiség bajaim vannak....


Érd, 27/N


2010. okt. 17. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

szerezni??? .-o vegyél, tenyésztőtől vagy a menhelyről egy fajtajellegű keveréket...szaporítónak olcsó kutyáért pénzt ne adj...


egy fajtatiszta kutyus 100ezernél kezdődik, ehhez képest az odautazás elenyésző összeg, viszont legalább látod, hogy felelős tenyésztőtől van a kutyád ....

[link]

2010. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
2010. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egy nagyon kényes túltenyésztett fajta így ha egészséges fajtatiszta kutyát szeretnél biztos hogy 100.000ft felett nézel, de elsődleges szempont a törzskönyv legyen, ahol nincs vagy ahol csak opció ott azonnal fordulj sarkon még akkor is ha nagyon cuki a kutya, mert a törzskönyv a biztosíték hogy fajtatiszta, és kellő odafigyeléssel lettek pároztatva a szülők a fajtanemesítése érdekében hogy minél szebb és egészségesebb kutya legyen. De vigyázz mert a hamisítják, úgyhogy második kérdésed a szűrések legyenek, a szülőknek megvannak-e a a papírjaik genetikai betegségekre szűrések.


Ezeknél a kenneleknél vannak/várhatóak kölykök:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rencsííí válasza:

[link]


Én ezt nagyon tudom ajánlani. Mi innen hoztunk egy kis kant, nem volt 100ezer, viszont makk egészséges, és a legédesebb kis manó a világon! Megbízható a tenyésztő!!!!!!!!!

2010. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén mondok vmit amit tudom h nem fogsz megfogadni :)

Én is úgy kerestem mindig kutyát h a legolcsóbb legyen. Ez eddig rendjén is van, senki nem akar a pénztárcája ellen beszélni és nem is olcsók ezek a kutyák :S

Na de van egy kis bökkenő. Az a baj h ezek a fajták a mostani divatkutyák, és orrba szájba szaporítják őket.

Ha 20-30 ezer alatt nézel 90% h keveréket kapsz a nagyján látom mivel én tenyésztő akarok lenni, nem csivava, hanem sfj, már meg is vettem a tenyészkutyám és az nem ennyikbe került. Szóval a lényeg, h ezeket a fajtákat boldog boldogtalan szaporítja egy kis pénzért cserébe, ami téged gondolom nem is zavarna annyira ha olcsón szerzel kutyát, az viszont már inkább, hogy keverékért fizettél, amit menhelyről is elhozhatsz. Én azt mindig betartottam h kutyát csak törzskönyvvel veszek, ami nem olcsó (ő a 3. sfj-m mind törzskönyves volt) ha meg nincs pénzem keresek menhelyen hogy ne verjenek át. Ezt gondold meg.

2010. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vok ilyet nyugodtan megvehetsz és nem is drága.

[link]

2010. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de cuki
2010. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állatok info

Talált kutyák

Csivava


Ingyen lesz, jobban nem járhatsz!

2010. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!