Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aggódom a kutyusomért!?

Aggódom a kutyusomért!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy másfél éves tacskó kutyusom, ivartalanítani akartuk, meg is volt beszélve a dokival az időpont, erre elszökött, és vemhesen jött haza.

Mostanában kéne ellenie, és a mai napon(hajnalban kezdődött),remeg, nyugtalan, fekszik a helyén,nincs étvágya, alszik.

Nem ilyen szokott lenni.

Kihívjam a dokinkat?

Az ultrahang szerint 2 kiskutya lesz.


2010. okt. 17. 12:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
remélem, azért nem írsz, mert a kutyusok rendben vannak és törődsz velük :)
2010. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, fe nem tudtam eddig írni, ellep a munka:)

Minden rendben van Hétfőn megszülettek a bébik, jó nagyok, de minden rendben van, a picikém nagyon jó anya, nem volt semmi probléma.

Amúgy az volt a baja, amikor beírtam a kérdést, hogy szegénykém már szülni akart.

2010. okt. 20. 07:28
 23/27 anonim ***** válasza:
Gratula a kicsikhez) Remélem találsz nekik megfelelő gazdit, szép életet a kutyusoknak! :)
2010. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jaaahj, gratulálok:)
2010. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Az egyiket megtartom, a másikat pedig testvéremnek adom, szóval tuti biztos,hogy jó helyük lesz, nem kerülnek utcára:)
2010. okt. 20. 09:47
 26/27 anonim ***** válasza:

Jó ember vagy)

Vigyázzatok magatokra!

2010. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jaj, én is gratulálok a nagymamasághoz :=)! Örülök, hogy minden rendben volt. Minden jót nektek!
2010. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!