Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyikek a szebbek...

Szerintetek melyikek a szebbek? A show típusú, vagy a munka típusú angol cocker spánielek?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy a munka típus jobban bejön. Nekem egy fajtajellegű angol cockerem van (tk nélküli). Eddig mindenki azt mondta, hogy szerintük inkább munka típusú, a show kutyák feje más.
2010. okt. 17. 14:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

na most akkor a field spánielről beszéltek, vagy a simán munka vonalú angol cocker spánielről? Mert a field spániel külön fajta, amennyire tudom, Magyarországon nincsen ilyen igazi kennel, és tök máshogy néznek ki, mint az előzőekben belinkeltek.

Így:

[link]

2010. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ez is field:

[link]

2010. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az én cocker spánielem show típusú és gyönyörű fekete színű a bundája! :) És nem vágott a farka, hanem eredetire meg van hagyva!:) Szuka kutyus:)
2011. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Mi sem vágattuk le a spánielünknek a farkát. Sokkal csinosabb így, mint kicsi farokkal. Ráadásul nem kínoztattuk meg szegényt.
2011. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

KÉRDÉS:

2 éve vettünk egy aranyos cocker kiskutyát. Ismertük a tenyésztőket, ezért láttam a kiskutya szüleit is, akik fajtiszták. Meddig picúr volt teljesen cocker stílusa volt. Most pedig, természetesen felnőtt egyáltalán nem néz ki cockernek. Sokkal inkább egy keveréknek. A füle sokkal rövidebb, a szőre sem olyan kócos, az orra pedig, mint egy rókáé: hegyes. Nagyon szeretjük őt és nem bánjuk, hogy ilyen, csupán annyi a furcsa, hogy a szülei fajtiszták voltak. Szerintetek mitől lett ilyen? :)

2011. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől vettétek, papírokkal?

Ha nem, akkor nincs kérdés. Pontosabban, akkor megvan a válasz. Ennyit ér az igazolhatatlan származás.

2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Igen. A papírjai is megvannak.

Én arra gondoltam, hogy lehet utolsóként született és azért ... nem tudom.

2011. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Melyiktől és melyik alom? Akkor egyébként kérdezd meg tőle.....
2011. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!