Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehetne reklámozni egy...

Hol lehetne reklámozni egy menhelyet?

Figyelt kérdés

Egy olyan menhelyről lenne szó, ahol rengeteg gyönyörű kutyus van( jelenleg kb 400), köztük sok kistestű és több kölyök, vannak egészen picikék is.

Remélem, nem törlik a kérdésem, semmilyen hasznom nem származik belőle, csak látom, hogy sokan írják itt, hogy hoznának menhelyről, de csak nagytestű, idősebb kutyák vannak.

Természetesen ivartalanítva, féreghajta, oltásokkal lehet őket elvinni. Jó lenne minél több embert összeszedni.

Le lehet itt írni, hogy hol van, vagy az reklámnak szamít?

Ha itt nem lehet, akkor hol hirdethetném, reklámozhatnám kicsit?


2010. okt. 19. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

sztem ird le, azt max kitörlik. akkor felteszed a kérdést megint, de nem írsz címet.


van, hogy nem törölnek ki linkeket, pl. ha keresel vmit, azt belinkelnek vmit, h ott is van.



amúgy sztem , blogokon hírdetheted, vagy újságíróknak meséled, h van, azt hátha írnak róla cikket. meg a többi állatmenhelyt kérdezd meg, h hol szoktak hirdetni...

2010. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Először is kell egy weboldal! De a blog mégjobb mert az interaktív.

Ha tagja vagy fórumoknak akkor oda be lehet rakni a linket.

Lehet fiataloknak szervezni jótékonységi iskolabulit, ahol pld a belépő egy csomag száraztáp, vagy konzerv stb.

Azzal hogy adnak már meg is ismerik a helyet és lehet hogy a következő kutyus már onnan lesz a családnak.


A hajkélktalanokkal foglalkozó Menhely Alapítvány is érdekes gyűjést csinál, pld egy mostani bulira egy zokni lesz a belépő 8perssze lehet vinni több adományruhát is).

2010. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ha gondolod, szívesen segítek :) Van két blogom, ahová kitenném az elérhetőségeiteket/bannert/akármit. Sőt, rengeteg (tényleg nagyon sok :D) ismerősöm van, akik szintén blogolnak, ha megkérem őket, ők is ki fogják tenni :) Ha érdekel, írj rám privátban és megbeszéljük, mi legyen :)
2010. okt. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

az én oldalamra kirakhatom...

Mi a menhely neve?

2010. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
ez egșsz jo dolog...a kutya .hu-ra is irhatsz szerintem az egyik szakert0nek ezzel mar hirdeted es meg ok is tovabb adjak
2010. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy ez a menhely Romániában van, Nagyváradon, az ártándi határtól kb 2ö kilóméterre. Szóval azoknak, akik közel laknak a határhoz nem lenne olyan messze, persze ha meg tudnák oldani a szállítást is. A menhelynek van weboldala de nagyon régem volt újjítva és nincsenek fent rajta azok a kutyák amik most ott vannak. 400 kutya ellátása mellett godnolhatjátok, hogy nincs pénz és idő reklámmal foglakozni. Ha legalább 100 embet be tudnánk mozgósítani, hogy nézzenek el oda, nagyon aranyos kutyusok vannak, de nem kellenek senkinek, mert itt midnenkinek csak a yorkie, a Bichonok, Westie, meg Beagle. Menhelyről nem akar sneki kutyát. Meg sok ismerősöm azzal védekezik, hogy kéne neki onnan kutya, de ha kimegy oda biztos srni fog a többi miatt akit nem hothat haza...Annyira sajnálom őket.
2010. okt. 19. 09:18
 7/16 A kérdező kommentje:

[link] ez a menhely oldala, de mondom, itt a negyede sincs fent a kutyáknak, nagyon sok kistestű és kölyök kutya is van!!!

Ha valakit érdekel és a közelben lakik, menjen el, nézzen szét. Pár hónapos csöppségek is várnak szerető gazdira!!

2010. okt. 19. 09:21
 8/16 A kérdező kommentje:
*az ártándi határtól kb 15-20 kilóméterre
2010. okt. 19. 09:22
 9/16 anonim ***** válasza:
En szivem szerint mindet hazahoznam.Nagyon szeretem az allatokat.Nyiregyhazan korbe is setalam az allatmenhelyet.Konnyes szemekkel tavoztam.Vannak apro pici kutyusok ,amiket meg lehet zabalni.Minden kutya nagyon szep.Szomoru ,hogy nem talalnak gazdit.Sok fajtiszta.Hat igen vannak primitiv emberek,akik csak ugy nyugodt lelekkel elengedik a "kedvencuket".En eskuszom minden ilyen embert kivegeztetnek.Az allatok amennyire tudnak husegesek,de viszont nem kapnak semmi halat azert,sem szeretetet.En szemely szerint jobban szeretem az allatokat,mint az embereket.Az allatok nem bantanak meg sosem,de viszont az emberek,amint tudnak hatbatamadnak .Lehet hulyenek neznek most egyesek de en igy erzek.
2010. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
frissiteni mindenképp kell az oldalt
2010. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!