Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyusomnak?

Mi a baja a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Hétfön ugy vettük észre,hogy az 1éves német juhász kutyusom nagyon sántít.megnéztem a mancsát nem volt benne semmi,végigtapintottam a lábaszárát és akkor megnaylta a kezemet gondolom akkor ott lehet a probléma!Ha eltört volna a lába akkor gondolom menni se tudna vagy igen?Szerintetek mi a baja? Elöre is köszönöm
2010. okt. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik lába? Húzásra, nyomásra érzékeny? Hajlatokat tudsz mozgatni neki?
2010. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csonthártya gyulladás, izület gondok.....bármi lehet. Ha pár napon belül nem javul, orvos, aki röntgenezni is tud.
2010. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
orvos
2010. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amugya bal elöli lába sánta és tudom neki hajlitanni nem nyüszit
2010. okt. 19. 16:36
 5/9 A kérdező kommentje:
nyomásra
2010. okt. 19. 16:36
 6/9 anonim válasza:
nekem is német juhászom van, pár hónapos korában elkezdett fájni az első lába irány az orvos, röntgen minden meg volt, de azt mondták azért mert hirtelen nőtt nagyot, adtak gyógyszert rá. gyógyszer elfogyott, pár hétre rá a hátsó lába fájdult meg, megint orvos-röntgen... ugyan azt mondták adtak gyógyszert. most egy éves és most megint fájt neki az első lába. Nem vittem orvoshoz adtam neki gyógyszert és elmúlt.
2010. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez huzamosabb ideig tart, akkor mindenképp csináltass egy diszplázia szűrést.
2010. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, mikor még növésben volt, végül a zöldkagyló kivonat kúra helyre tette ,azóta is csináljuk fél évente. Valószínű, hogy vagy egy dp korai tünete, vagy csak simán a növekedés megterhelte az izületeit.
2010. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok volt a növekedés miatt, kösszönöm a válaszokat:D
2010. okt. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!