Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol és mit? Kutyás program?

Hol és mit? Kutyás program?

Figyelt kérdés

13 éves kisfiamat szeretném elküldni valami kutyás programra, egyrészt hogy összerázódjon az új kutyánkkal, másrészt mindkettejüknek jó tesz majd egy kis értelmes foglalkozás.

Kutyasulira vagy agilityre gondoltam, vagy tudtok valami mást amit egy snacival lehet(és alkalmas rá egy 13 éves kiskamasz is)?

Solymár, Pilisszentiván, Vörösvár, II.kerület környékén lenne jó valami.


köszönöm


2010. okt. 19. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Népszigeti vagy őrmezői kutyasuli. Ha már a kutyával minden működik, akkor kezdődhet az agility.
2010. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyertek az Őrmezői suliba, nekem ezt ajánlották mikor rákérdeztem! :) Én tavasszal megyek majd (13 éves lány vagyok, és cocker spánim van) a kutyámmal. És sok kutyás program van itt Bp.-n is. Van kutyafutta ( [link] ) májusban a Városligetben. Van Ebugatta kutyás nap a VII. kerületben (itt kell figyelni mikor lesz [link] van Ebovo kutyás piknik is ( [link] szintén Bp.-n. És szoktam járni kutyakiállításokra is nézőként, költözéskor lesz még egy kutyánk, aki Collie (skót juhász) lesz, és majd őt tudom vinni suliba, meg kiállítani. :) Én már most komolyabban is szeretek kutyázni, korom ellenére.
2010. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!