Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktak a kutyák? (lenn bővebben)

Szoktak a kutyák? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

...alvajárni és a hátukon aludni? Az enyém a hátán alszik, ez normális? xD Olyan aranyos, nincs szívem visszagördíteni, de ha ez így nem jó, akkor majd leszoktatom róla.

Az alvajárást csak kíváncsiságból kérdezem. Végül is ha a kutyák is álmodnak mozogva meg "beszélve", nyitott szemmel, meg ilyenek, akkor alvajárhatnak is, nem? :D


2010. okt. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
az alvajárást azt nem tudom de az én kutyusom is a hátán alszik :D Tök cuki ahogy égnek állnak a lábai xd *-*
2010. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kettő amstaffom van. Mindkettő sokat alszik a hátán de a kan az állandóan. Ez pl nagyon jellemző erre a fajtára.

Nincsen semmi gond vele ha nem lenne neki kényelmes akkor nem úgy aludna.

29 F

2010. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam , hogy akkor alszanak a hátukon , ha biztonságban érzik magukat a kutyusok :P
2010. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, akkor az jó. :D Akkor ezek szerint hozzánk szokott már valamelyest, egy hete sincs még velünk. :)
2010. okt. 20. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A háton alvással semmi baj nincs. Ami megütött az az alvajárás .. nem lehet hogy epilepsziás a kutyád és rohama van amit te a alvásnak nézel???
2010. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs most olvasom hogycsak elméleti a kérdés. Nem járnak alva, ha igen akkor az nagyon nem jó.

Utolsó

2010. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem beaglem van 11 hetes de alvajarva meg nem jart viszont mindig haton alszik a nyelve kidugva feloldalt es horkol:)
2010. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!