Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a kutyának, vagy nem?

Jó ez a kutyának, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma kutyatésztát adtam neki virslivel kis ketcup meg majonéz
2010. okt. 20. 19:11
 1/10 anonim válasza:
A kutyatészta és a virsli rendben van, de a majonéz, és a ketchup szerintem felesleges. Bár ha nekünk van valamilyen kajamaradék, és abba van esetleg majonéz vagy ketchup. Azt odaadom a kutyáimnak, de csak úgy nem adom nekik. Mert mint már írtam szerintem felesleges.
2010. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kutyának miért kell majonéz?ne csodálkozz ha menni fog a hasa tőle.
2010. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát gondoltam úgy ízesebb

és ha csak ketcup hozzá úgy jó?

2010. okt. 20. 19:46
 4/10 anonim válasza:
ez most vicces volt,vidd el a mcdonaldsba is xd
2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a kutyák számára nincs kulináris élvezet, ők a fehérje (hús) izét szeretik, a tészta a virslivel már önmgaában is elég neki. Konzerves táp szaftját, vagy magából a konzervből is keverhetsz hozzá egy picit, akkor nem lesz olyan száraz.
2010. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinted önszántukbol ennének paradicsomot?nem jo ám a fűszeres cucc egy kutyának.
2010. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kechup, majonéz felesleges. Maximukm valami zöldfűszerrel (pl. petrezselyem) és tejföllel tudsz ízesíteni. Az nem árt annyira. Ja, és só meg bors sem kell ám a kutyának (ha esetleg erre is gondoltál volna)
2010. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod miből áll a majonéz? 1 liter olaj, 2 tojás, és egy kevés fűszer. Szerinted? Mikor én megtudtam, hogy miből készül, na akkor ettem utoljára...
2010. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor jó nem adok többet,de tejfölt akkor lehet?
2010. okt. 21. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet, de őszintén minek?
2010. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!