Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem hiányzik valakinek a...

Kisnita kérdése:

Nem hiányzik valakinek a kiskutyája? Találtam egy kutyust!

Figyelt kérdés
Ma délután a boltba menet találtunk a kisfiammal egy Tacskó kölyök kutyust. A fő úton szaladozott féltem, hogy elüti az autó ezért felkaptam és hazahoztam. Ápoltnak tűnik és jó húsban van valószínű elkóborolt és nem kidobták - vagyis remélem. Képet egyenlőre nem tudok linkelni róla mert a kepfeltoltes.hu nem jön be:S
2010. okt. 21. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nagyon rendes tőled hogy összeszedted, megmentetted az életét.

itt tudod bejelenteni, (innen majd átkerül egy országos fórumra):

[link]

2010. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

és honnan tudjuk, hogy melyik település fő útján?


egyébként nagyon szép tőled, hogy hazavitted! ha tehetitek, tartsátok meg, a kisfiad is biztos örülne neki. ha nem tudjátok megtartani, akkor adj fel hirdetéseket, valaki biztos jelentkezik rá

2010. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Nyolctól megy Csiszár Jenő műsora, abba már telefonáltak be ilyen ügyben, meg is került a kutya.


Amúgy nem írtad, hol laksz.


Ja, és [link]

2010. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
sok kutyusnak nincs gazdája szerte a világban
2010. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hupsz. Csiszár a ClassFM-en lesz, de írhatsz majd a falára is a honlapon: [link]
2010. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi el is felejtettem írni, hogy Karancslapujtőn találtam a kutyust, a falu vége felé a Rákóczi úton. Köszönöm az ötleteket. Az első linken már fel is tettem a kutyust és írok a Class FM-nek is. Remélem sikerül megtalálni az eredeti gazdiját.

Egyszer már találtam a faluban egy Pekingi palota kutyát pár házzal lejjebb mint most ez a kutyust, neki másnap már meg is lett a gazdija :)

A párom már ki van akadva hogy minden kóbor kutyát haza hozok, de ez van nem tudok kibújni a bőrömből...:)

Vannak már kutyusaink,van egy benti Westink és van még kettő kinti is. Minden esetre ha nem lesz meg a gazdija akkor sem adom menhelyre az új jövevényt :)

2010. okt. 21. 18:29
 7/19 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes tőled! De település nélkül kicsit nehezen akad rá a gazdi.

Amúgy azon a környéken ahol volt tegyél ki valami elérhetőséggel néhány forgalmasabb pontjára egy kis plakát szerűt a fényképével. Jelentsd be a helyi állatmenhelyen, hogy ha keresnék, akkor adják meg a te elérhetőségedet. Esetleg itt is kitetethetsz abból a plakátból. Esetleg nézesd meg, hátha van chip-ja, az alapján be tudják azonosítani a gazdáit. Más nem jut az eszembe. Aztán majd írd meg légyszi mi lett vele, jelentkezett e a gazdija!

Szerencsés gazdi találást!

2010. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha ápolt a kutyus feltehetően chipes mível kőtelező már a chip meg a veszetségi oltás amugy is az volt.vigyétek mihamarabb dokihoz és nézesétek meg hogy van e chipje és akár 1 nap alatt is meg kerülhet a gazdija mivel ehet hogy kiszökött csak.tartsa meg???:O és ha egy gyermekes család várja haza?a mi kutyánk is el veszet 1x de benne volt chip viszont csak 3 hét múlva viték dokihoz addig meg mi agodtunk érte és még sírtunk is nehogy valami baja esen,plakátoltunk,hirdetünk,menhelyen is érdeklődtünk de a kutya nem került meg csak 3 hét után mi a 17.kerben laktunk a kutyusunk meg el koborolt a 5.kerületbe és ott vitték be a klinikára és onnan hivtak hogy itt a kutyusunk ,a kutyusunkkall sokat vittük buszon ezért lehetséges hogy fel szállt a buszra :( most itt van velünk és az ölembe fekszik a kis fejét meg a karomra teszi nagyon aranyos:)nagyon szép tőletek hogy meg mentetétek de azért chipet nézetek benne és hirdesétek 2 hétig hogy az eredeti gazdiját keresitek ha meg 2 hétig nem jelentkezik akkor vagy meg tartsátok vagy elajándékozátok .sok sikert
2010. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Karancsalján lakom, és ha még nálad van a kutyus, akkor iwiw-re kiírhatom, hátha ráismer valaki.

Kérlek írd le pontsan, hogy hol is találtad, mármint a főút mely részén, és ha kép lesz róla, és elküldöd azt is hozzácsatolom.


szia

2010. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi neked is az ötleteket. Az a helyzet, hogy nálunk nincs menhely a szeméttelepen van egy menhelynek nem mondható valami ahol évente kitudja hány kutyus születik...:S Szóval ez kilőve. A másik, hogy errefelé nem terjedt még el a chipelés, nem hiszem hogy lenne benne chip, de minden esetre felhívom a dokit és kérek időpontot.

Írtam mailt a class fm-nek remélem tudnak segíteni. Feladtam a neten is több hirdetést és a helyi állateledeles boltban még délután kiragasztottam egy hirdetést.

2010. okt. 21. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!