Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kutyák és a...

Igaz, hogy a kutyák és a macskák megérzik, ha valaki beteg fizikailag vagy lelkileg? Ha igen, mit csinálnak ilyenkor?

Figyelt kérdés

2010. okt. 21. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám mindig próbált "megvigasztalni" amikor beteg voltam vagy csak rosszkedvű. olyankor mindig bújósabb volt.
2010. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az én kiskutyám fel-alá járkált, nyűszített, sírt és sírva vonyított meg ugatott. Egyébként (Yorki és bolognese keverék)
2010. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az erre betanított kutyák előbb megérzik hogy rákos valaki, szagáról, mint azt bármilyen műszer kimutatná.
2010. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én mozgássérült vagyok, és van egy terápiás kutyám, aki egy most 4 éves csokiszínű labrador. Egy baleset miatt bénult le mindkét lábam, és nagyon el voltam keseredve, hogy tolószékes lettem. Ennek hatására anyumék megleptek az akkor már 1,5 éves kutyámmal. És ő sokat segített nekem, segített felépülni lelkileg, és mai napig megérzi, ha szomorú vagyok. Olyankor bújik, odadugja a fejét, hogy simizzem. Nagyon szeretem, egyébként Buksinak hívják :)
2010. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sexylady ***** válasza:
A kutyákra igaz, a macskák azért viselkednek furcsán, mert a beteg test hőmérséklete nagyobb, és a meleghez bújnak
2010. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, minden más állat is megérzi, nem csak azok. Ez egyszerű nonverbális kommunikáció. A ló pl képes a nyakizmod feszességéből megmondani, hogy milyen a hangulatod. Ugyanúgy a betegségnek is más olyan jelei vannak, amit te az életben észre nem veszel, de egy állatnak világos üzenet.
2010. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kutyák azt is megérzik ha valaki megfog halni vagy halott van valahol!Furán viselkednek és vonyitanak mint a farkasok!Erre akkor jöttem rá,mikor Édesanyám rákos beteg volt és a kutya kinnt az udavron vonyitott mint a veszett fene... Akkor nem tudtuk miért vonyit..,de kis idő múlva Édesanyám sajnos elment:'( Akkor esett le,hogy miért is vonyitott a kutya!Macskákról nem tudok nyilatkozni!
2010. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Múlt héten meghalt a nagypapám. A kutyám egész nap az ölemben feküdt, és nyalogatta a kezemet. Érzik, ha baj van:(
2010. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A kutyám egész nap az ölemben feküdt, és nyalogatta a kezemet. Érzik, ha baj van:("


Nincs még egy ilyen drága,érző lény mint a kutya!!Imádom őket!:)Amúgy részvétem!

2010. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell állatnak lenni, én is megérzem.

És bizony a macskák is együttérzők, természetesen.

2012. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!