Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyánál eláll a...

N Szandra kérdése:

Vemhes kutyánál eláll a vérzés, vagy tovább tüzel?

Figyelt kérdés

Egy cocker spánielem van,összeragadt egy másikkal,azóta nem hagyja magát,de a vérzése nem állt el.

Ha továbbra is tüzel lehet vemhes?Vagy ez így természetes?


2010. okt. 21. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Általában már akkor sem vérzik, amikor felveszi a kant. Nekem évekkel ezelőtt egyszer fordult elő, hogy fedezés után vérzett a kutya továbbra is. Sajnos, kipakolás lett a vége.
2010. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Igen,ettől tartok én is,ugyanis 3 hete vérzik,és 1 hete megtörtént már a párzás.
2010. okt. 21. 19:42
 3/66 anonim ***** válasza:
92%
vidd orvoshoz és ivartalaníttasd...
2010. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, hülye vagy?

Vidd orvoshoz ...

2010. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Nem,hülye nem vagyok,talán csak első benti kutyám,udvaron lakóknál nem tünt fel ilyesmi,ebből adódóan nem értek ehhez.



Ivartalanítani nem akarom,kölyköket még szeretnék.A kutyus még fiatal.

2010. okt. 21. 19:50
 6/66 anonim ***** válasza:
78%
A francnak szaporitasz? Érteni nem értesz hozzá, a kutyád meg lesz@rod ...
2010. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom,ennyi "tudással"minek akarsz szaporítani?

Hallottál már arról,hogy a már meglévő spánielekből is van rengeteg gazdi nélkül?

Egyébként gondos gazda kinti kutyánál is észrevesz ilyesmit,és dokihoz fordul a problémával!

Ha szerencsénk van,a kutyád többet nem is lehet vemhes.

Muszáj tönkretenned a gondatlanságoddal a szerencsétlen kutyádat?

2010. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel,mert érdekel a HOZZÁ ÉRTŐK véleménye.Akik azért járnak ide,hogy oltsák a másikat,kíméljenek.

A kutyámat nem szarom le,csak azért mert nem értek a tüzeléshez.Hogy minek akarok szaporítani...Nem hiszem,hogy a kritikusoknak van közük hozzá.

Tehát köszönöm az értelmes válaszokat,És jóéjt a szájhősöknek.

2010. okt. 21. 19:56
 9/66 anonim ***** válasza:
86%
Mond neked valami az a szó, hogy állatorvos? Tudod ő az akinek vemhesülés elött és után megmutattjuk a kutyát ... Ja, ő adja be a herpesz oltást is meg végzi el az eü. szűréseket hogy az ilyen barmok miatt ne legyen az ország dugig szaporitott beteg kutyákkal.
2010. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Nem..Ez a szó semmit :)

Ha ennyi sok az okos,kérdeztem állatorvost.Szerinte pár napig még természetes. Csak engem zavart.

Ezért tettem fel a kérdést,talán tapasztalatból valaki többet tud...De úgy látom itt csak vitázni lehet...

Hát szánalmas,hogy ezzel töltitek az estét.Hallottatok már emberiségről???

2010. okt. 21. 20:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!