Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutyatáp? Az...

Melyik a jobb kutyatáp? Az iFex, Profine, Platinum, vagy az Acana?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a tapasztalatom szerint az Acana.
2010. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az iFex nevű nekem még nagyon új.
2010. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
acana,orijen
2010. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem az acana. De minden kutyának más a jó. Nekem egy berni pásztorom és egy labrador-beagle keverék kutyusom van. A Berni acana lamb & apple tápot eszik, szereti és nagyon egészséges, a szőre szép, dús, és finom tapintású, nem is hullik neki, csak vedléskor, kevesebb széklete is van, mert több mindent tud hasznosítani belőle. A keveréknek is ugyanazt adtam, de hasmenése volt tőle (és nem a hirtelen tápváltás miatt) és fakóbb volt a szőre. Ezért most Happy dog-ot kap. Bár olcsóbb, és összetevőket illetően nem olyan prémium mint az acana, de nem rossz táp és neki mégis bevált. Szereti, a szőre szép, egészséges és mozgékony. És egyébként kissé tápérzékeny is, szóval most Happy Dog supreme Irland sensible tápot kap. Ez ilyen lazacos-nyulas táp, hipoallergén szóval normális széklete van tőle.
2010. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Más táp nem is létezik ,csak az Acana, meg az Orijen?
2010. okt. 21. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Én Acanával etetek, szóval elfogult vagyok, de nekünk nagyon bevált.

A Profine összetételét megnéztem, az alapján egy erős közepesnek tűnik.

A Platinumot is próbáltuk már, nagyon jó minőség, 70% hústartalma van, az Orijenhez tudnám hasonlítani, csak az a különbség, hogy a Platinum egy puha száraz táp.


[link]

2010. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ezek közül csak az Acanát próbáltam. Nem voltam elájulva tőle. A kutyám nagyon szívesen ette, de elkezdett hullani a szőre, hasmenése is volt. Úgyhogy emiatt nem vált be.

A Profine-ról jókat hallottam.

Most megnéztem a Platinum összetevőit, nekem ez a legszimpatikusabb.

2010. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 22. 19:53
 9/12 anonim válasza:
0%
platinum,pedigree
2010. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
pedigree? viccelsz ugye?:DDDDDDDDDDDD
2010. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!