Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow ill. Cat Chow tápról...

Dog Chow ill. Cat Chow tápról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Ma vettem először ilyen tápot a kutyámnak, bárányos rizsest. 2 éves, shih-tzu. Eddig Acana-ból ette a bárányosat. Sajnos csirkeallergiás úh. nem tudtam neki olyat venni amit imádott. Úgy vettem észre h ez is nagyon bejön neki.

A cicámnak is ilyen tápot vettem, Cat Chow.

Mi a véleményetek róla? Tapasztalat? Jó minőségű táp? Szeretném ha szép lenne tőle a szőrük és megfelelő tápanyagokhoz jutnának.


2010. okt. 22. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tudnál venni drágább tápot?
2010. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Középkategóriás táp. Mindenképpen jobb mint a pedigree,friskies és társai. Ráadásul majdhogynem egy árban vannak. De nagyságrendekkel jobb táp.
2010. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze, csak a jót szeretném nekik! Igazából nem vagyok annyira tisztában a tápokkal :$ Royal Canin-t evett kölyökként, de ugyebár csirkés összetevői vannak, ezért nem azt adtam neki. Utána Acana-t evett és most gondoltam megpróbálkozom ezzel is. Szívesen fogadok minden jó tanácsot!
2010. okt. 22. 20:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekünk,ami bevált az a Profine volt,meg a Platinum.Állítólag az Orijen is jó,de az nekünk drága volt.
2010. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Royal canin,az nem jó táp.
2010. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Profine az ugyanolyan árban van a Dog Chow-val. Legalábbis ha jól látom :) A Platinum meg ha van kimérhetős formában is, akkor még olcsóbb is.
2010. okt. 22. 20:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen,de szerintem jobb tápok.Olvasd el az összetevöiket.
2010. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az én 5,5 hónapos kiskutyám is Dog Chow-t kap. Én meg vagyok vele elégedve, szép a szőre, rendes a széklete. És imádja is, bár ő mindent szeret.

Találtunk egy kismacskát kb 3-4 hete, azóta nálunk van, ő pedig Cat Chow-t kap. Az elején hasmenése volt tőle, de az biztosan azért, mert még életében nem evett tápot, csak az utcán talált ezt-azt. Mostmár ő is helyrejött, rendes a széklete és szereti is.

Szerintem jó táp, és mivel drágábbat nem nagyon engedhetünk meg magunknak, maradunk is ennél.

2010. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Platinumban 70% a hús.
2010. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök h van akinek azért megfelelő! :)

Szerintem megpróbálom a másik 2 ajánlott tápot is majd, és majd Dinnyécske eldönti h melyik ízlik neki a legjobban.

Amúgy most vettem neki még egy olyan tápot is ami kifejezetten allergiás kutyáknak van. A Royal Canin új tápja.

2010. okt. 22. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!