Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős koráig kell...

Mennyi idős koráig kell chipeltetni a kutyát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 22:19
 1/9 anonim válasza:
48%
Nincs korhoz kötve, hogy mikor kell, akkor csináltatod meg amikor akarod és van rá pénzed, meg félsz, hogy elmegy, vagy ellopják. 24/L
2010. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
igy van nincs korhoz kötve,nagysághoz sem addig nyomathatod szegény ebnek amig el nem éri a 220km/órát!:S
2010. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Van, ahol kötelező, ott nincs korhoz kötve. (közterületen nem tartózkodhat chip nélküli eb)
2010. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De nem van ahol vagyunk, hanem itt Magyarországon, és a chipnek semmiféle kötelezettsége nincs itthon, max külföldön, itthon lehet kutyafuttatóban a kutya póráz nélkül, ha magabiztos vagy, hogy nem mászkál el... közterületen meg csak pórázzal lehet kutya, a kóbort kivéve, de ha netán póráz nélkül lenne a kutyád közterületen, akkor a közterület fenntartó, vagy 1x figyelmeztet a Póráz használata kötelezőségére, vagy nem figyelmeztet hanem megbüntet azért ha nincs rajta póráz, de a chipre nem kötelezhetnek itthon, én legalábbis akkor le vagyok maradva valamiről kedves 23:36 -kor író :D még mindig a 24/L vagyok :)
2010. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg le vagy maradva, ugyanis itthon is vannak olyan önkormányzatok, amik már kötelezővé tették a chipet - nagyon helyesen! Mindenütt ez kéne, hogy az utcám masírozó, önsétáltató ebek gazdáját jól meg lehessen büntetni!
2010. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy hallottam, hogy kötelező a chip, de meg is büntethetnek? Ha most viszem el a dokihoz chipeltetni, akkor nem fog megbünteti, ugye?
2010. okt. 23. 10:57
 7/9 anonim válasza:
Nem büntet a doki, a közterületes büntet ha elkap.
2010. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ööö és az ki? Csak úgy sétálgat és megállít, h 'hé van chip a kutyádban?'
2010. okt. 27. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!