Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem "szemétség"...

Szerintetek nem "szemétség" ha az egyik kutyámnak középkategóriás tápot adok, a másiknak meg prémiumtápot?

Figyelt kérdés
Az egyik kutya 70 kilós, napi min. 1 kg tápot eszik. A kistestű kutyámnak viszont elég napi kb. 150 gramm, így megtehetem, hogy neki drágább tápot vegyek. A nagy kutyusnak is veszek párhavonta prémiumtápot, de állandóan nem engedhetem meg magamnak.
2010. okt. 22. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
miért nem eteted őket ugyanazzal? :)
2010. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Hát az én két hetven kilós kutyám (najó, lehet kicsit kevesebb) lesz*rja a prémium tápot. Nekik például az olcsó, tepertős száraz kaja jön be, és semmi mást nem hajlandók megenni(mármint táp kategória). Pedig próbálkoztam én is minden jó minőségűvel, de rá se bagóztak. De persze nem attól leszel jó gazda, hogy a legdrágábbat mindenből :) Hidd el, elég az is ha szereted őket, játszol velük, nem kell ahhoz több ezer forintos kaja =) A kutya úgyse azt fogja értékelni, hogy mennyit fizettél a kajáért.
2010. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 UM4 ***** válasza:
49%

ha szereti akkor eszi és hálás hogy kap eleget enni :)

a kutya nem néz reklámot, neki a kaja lényege számít :)

2010. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de ez totális diszkrimináció. A kutyád joggal fordul ellened a brüsszeli kutyajogi bíróságon. :)
2010. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

:D

Én is ezt csionálom csak kb ilyen tescosat kap az egyik és royal canint a másik :D

2010. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
ez nálunk is így van, de azért nem megyünk annyira a végletekbe, mint az utolsó válaszoló. Mégha 70 kilós kutyám lenne, se adnék neki tescosat, mert annál még az is jobb, ha egy étterem kukájából zabál maradékot. Van egy nj keverékem, ő dog-chow tápot kap, és van egy tibeti spánielem is, ő acanát. És hát gondolom tudjátok miért :)
2010. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg főzhetsz is nekik, pl. ha csirkehusit eszel,add nekik oda a procogós részt. Csak azt, a csontot ne!!
2010. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez butaság a csontot is odaadhatod neki

én is megszoktam enni a csontot, akkor egy kutya mértne tudná?????

2010. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a csirke az csöves csont és elvileg azt nem ehet a kutya :) De sztem is hüly*ség! Én már azt is hallottam, hogy tejet nem ihat a kutya, mert csontritkulása lesz stb... de ennyi erővel az embernek sem kéne colát inni, chipset enni, meg színezőanyagokkal tukmálni magunkat mégis megteszik mert finom =)
2010. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!