Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen spiccek vannak? Tapaszt...

Milyen spiccek vannak? Tapasztalatok pomerániai törpespiccel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van kisspitz, törpespitz pl, mi a különbség? Küldenétek képeket? Én pomerániai-t szeretnék. Vele kapcs mik a tapasztalatok?Nagyon hullik a szőre?Gyermekszerető?
2010. okt. 23. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Volpino?? Kapható magyarországon?
2010. okt. 23. 18:09
 2/5 boborja ***** válasza:
A méretük a különbség amit te szeretnél nem ismerem,nekem van egy kis spicc kutyám a föld leghülyébb kutyája sok ismerösömnek is van tenyésztő is van közötte.Arra készülj hogy folyamatosan ugat nehezen tanitható csökönyös NE VEGYÉL!
2010. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ugatósak, állandóan "pattognak" és nehezen nevelhetőek. A szőrével kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.
2010. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van még német spicc is, óriásspicc,stb.
2010. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is van pomerániai..:D imádooom*-* elötte törpe spiccem volt.. de igen nagyon ugatosak:DD és folyton pörögnek, meg roszak nagyon..:D alapból ilyen a természetük:) de egy kutya inkább legyen rossz mint hogy féljen vagy bármi, ez a dolga:))

legszebb kutya fajta!!!!:)

2011. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!