Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a nyakán?

Mi lehet ez a nyakán?

Figyelt kérdés

Most vettem észre fürdetés közben h a kutyám nyakán van egy hatalmas sebszerű vmi. Nagy rajta a varr, gennyedzik is, és olyan mintha be is lenne gyulladva. Csomós a bőre alatta. Én csak arra tudok gondolni h a játék hevében a másik kutya belemart.

Ugye nem vmi komoly??? :( Nem esne most jól egy orvosi ktg.

[link]


2010. okt. 23. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

emberek!nem akarok kötözködni,de állatorvos!Ez gennyedzik?

Nem úgy tűnik...De ha varasodik,az jó jel. A genny az mástól is lehet,nem hinném,hogy meghalna. De vidd el dokihoz,már csak az antibiotikum miatt is.De nem tűnik komolynak, a seb,nem túl nagy az ujjadhoz képest.Vigyázz,ha fürdetsz,nehogy vizes legyen,elfertőződhet akk. könnyen. Inkább ne fürdess, És óvd a dögöt a veszélytől.

2010. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi szépen a választ! Másodszorra hova vigyem dokihoz este 8-kor? Nálunk minden állatorvos bezár 6-kor és csak Dunaföldváron van állatkórház amire a gatyám is rámenne.
2010. okt. 23. 20:29
 3/4 Norczy ***** válasza:
de holnap legkésőbb hétfőn elkellene vinned orvoshoz. Ha van otthon betadine-od(nem a krém, a folyadék) kend le neki azzal, addig kibirja míg dokihoz viszed. De mindenképp mutasd meg állatorvosnak!!!!! Egyébként szoktak lenni ügyeletes állatorvosok a hétvégén.
2010. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van otthon Betadin, akkor hígított formájában tisztítsd ki.

Szerintem nem fogod tudni megúszni az orvosi vizsgálatot.

Amint tudod, vidd el, mert nagyobb baj lehet belőle.

2010. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!