Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés
4 éves szuka spánielem mostanában nagyon megváltozott. Levert, szomorú, lehajtott fejjel mászkál, nem akar játszani, alig ugat, nem örül semminek. Időnként ha egy hirtelen mozdulatot tesz, akkor elkezd nagyon nyüszíteni, és annyira megijed, hogy elrohan. Elvittük orvoshoz, aki nem talált semmit. Nem lázas, és az ultrahang sem mutatott ki semmit. Rendesen eszik, van széklete, tud pisilni is. Látszólag minden rendben, de valami mégis van, mert a kutya nem a régi. Olyan, mintha néha erős fájdalmai lennének, amikor megmozdul. Valaki volt már hasonló helyzetben? Segítsetek, légyszi, hátha tudtok adni valami tippet, ami közelebb visz a megoldáshoz!
2010. okt. 23. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ízületek?

Ebben az időben előjön ilyesmi,az én kutyám 2,5 éves,de már arthrozisos.Nála vannak ilyesmi tünetek.

2010. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálad hogyan derült ki, hogy ez a baja a kutyádnak? Mert nyomkodásra nem nyüszít, és igazából nem is sántít a kutya, csak bizonyos mozdulatok után "sír". (pl. odanyújtottunk neki kézben kaját, és ő a nyakával nyúlt volna érte, és utána nyüszített és elfutott.)
2010. okt. 24. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A spánielek beteges fajta, lehet, h most jön elő rajta valami örökletes betegség. Nem lehet dp?
2010. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az a dp? Mert még erről nem hallottam...
2010. okt. 24. 15:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz, már 3 éve volt, de kiderült utána, hogy a kutyusnak beage pain szindrómája van. Kapott rá gyógyszereket, és szépen elmúlt neki, azóta szerencsére nem jelentkeztek újra a tünetek. Gondoltam hátha segít másnak is, hogy a tünetek alapján milyen diagnózis született.
2014. jan. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!