Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok extra mini...

Hol találhatok extra mini yorkit (1-2kg), a yorki keverék kiskutyámnak (6kg) fedeztetésre? Ha bemegyek egy kutyafuttatóba mert van ott egy yorki és épp tüzel a kutyusom és eljátszom h jajj összeragadtak azt beveszi a másik kutyus gazdija?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én egy extra mini yorkit láttam, alig élt a szerencsétlen! gratulálok az ilyen idiótáknak akik mindenáron áskakutyát akarnak maguknak...
2010. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
én egy extra mini yorkit láttam, alig élt a szerencsétlen! gratulálok az ilyen idiótáknak akik mindenáron táskakutyát akarnak maguknak...
2010. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A kutyusom yorki-sicu mix, 6 kg ezért gondoltam h jobb lenne pl egy 2 kg-os mint egy 4 mert úgy könnyebben szülné meg a kölyköket.
2010. okt. 24. 18:13
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

komolyan mondom egyre jobb ötleteid vannak...

azt látom, hogy az előző kérdésednél nem sikerült meggyőzni téged, hogy ne akarj kölyök kutyát...

elég kicsi a valószínűsége, hogy összeakadsz így egy tüzelő szukával... és ne adj isten sikerülne miből gondolod, h kapsz belőle egyet is???

2010. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis a te kutyád szuka?

Miért akarsz kölyköket?

2010. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

hát szerintem hozzávágnák az összeset XD

nekem is shi-tzu kutyám van, baromi szép lehet egy ilyen keverék XD

2010. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

kérdező/szóval ezért kérdezted ezt már meg/


"Egy yorki-sicu mix anyától, és yorki apától származó kiskutyákat mennyiért lehet adni oltás és féregahjtás nélkül vagy azzal?

A kérdés kiírásának időpontja: ma 12:28"


Még olyan kislány vagy hallod,inkább tanulj,mint ezzel foglalkozzál!

2010. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

jah hogy a tied a szuka, hát tényleg már összeállt a kép teljesen, csak elírtad a kérdésed...

itt is megkérdezném , hogy mi lesz azokkal a kölykökkel ami nem kell neked?

2010. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok bocsi , mégse írtad el a kérdést én értettem félre, ezért ne haragudj rám :$
2010. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vagyok kisláány most vettem egy törzskönyves kutyust tenyésztésre, csak be kéne gyakrolnom a dolgot.
2010. okt. 24. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!