Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyád van?...

Milyen fajtájú kutyád van? Linkelj róla képet is és írjál róla valamit!

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Foxterrier. Kis pörgettyű, nagy a mozgásigénye és ha nem vagy vele elég szigorú akkor azt képzeli magáról, hogy ő a Jani.Ugyanígy néz ki, nem konkrétan ő az de ilyen: [link]
2010. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
cocker-spániel. Utcán találtuk 2 éve, befogadtuk, senki nem jelentkezett érte. Nagyon szereti ha szeretik, ha egyszer megsimogatod, nem lehet levakarni magadról, bújik hozzád állandóan :)) És utálja a macskákat, de a mieinket nem bántja :D ilyen: [link]
2010. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Német juhászkutya. 4 éves kan kutyus, elég játékos még mindig, szeret rohangálni a kertben és imádja ha kimegyünk hozzá játszani vagy simogatni:) Jól nevelt kutyus, de azért így is szokott rosszcsontkodni pl. újonnan ületett virágot kiásni, vagy nyári nagy melgeben a tóban hűsőlni:)
2010. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pekingi palotakutya (pincsi).

Ahhoz képest, hogy pincsi okos, energikus, szófogadó. Igényli a napi futást, labdázást, kutyákkal játszást. (De azért nem panaszkodom itthon elég lusta :)

[link]


[link]

(Itt Bellával van :)


[link]

2010. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

18:43 vagyok. Itt vannak a képek:


1. Kicsiként: [link]

2. [link]

2010. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hell-ikon ***** válasza:

Ahogy a harmadiknak nekem is német juhászom van, szintén 4 éves, szintén kan, Murphynek hívják.:)


[link]

2010. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy Bichon Havanese-m van. Még csak 16hetes de szerintem nagyon szép és okos.

[link]

[link]

2010. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem boxer szukám van, 7 éves nagyon okos és gyönyörű... Már egy csomó trükkre megtanítottam: falat elkapása a levegőben, pitizés, meghajlás, "énekelés" stb... Sajnos képet nem tudok linkelni róla.Nagyon büszke vagyok az én Lillymre.

13/L

2010. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki megmondja, hogy tudok képet feltölteni én is feltöltöm. Nekem csau-csaum(chow chow) van. 5 hónapos. Imádnivaló, játékos és egyáltalán nem lusta. Minden érdekli.
2010. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha minden igaz sikerült. Ő a kis csaum.:)

2010. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!