Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a toy és a...

Mi a különbség a toy és a törpe uszkár között?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a toy az kb 10 centivel alacsonyabb. De ezen kívül különböznek még vmivel?a válaszokat előre is köszi.
2010. okt. 24. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A marmagsságon kivül tulajdonképpen semmi másban nem külöböznek,mindkettő pörög mint mérgezett egér.

Nem tudom milyen színűt szeretnél, de ha jól tudom apricot és fekete toy tenyésztő nincs is az országban.

2010. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösziii:))
2010. okt. 24. 20:12
 3/3 Csoki99 válasza:
Nekem törpe uszkárom van, de láttam már toyt is. Én igazábol toyt szerettem volna de pont akkor gyorsan kellett szülinapomra a kutya és így törpét kaptam.A törpe is igazán édes kis álomszuszék, de egyébként minden percben szaladgál amikor csak tud. Amióta megkaptam nagyon szertejük egymást. Ha te is teljes odaadással gondoskodsz róla, ő is viszonozza a szeretetet.
2012. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!