Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, ha szeretnék...

Mi kell ahhoz, ha szeretnék rendezni kutyatalálkozót?

Figyelt kérdés
Nem versenyre gondolok, hanem olyan barátkozós, ismerkedős rendezvényre.
2010. okt. 24. 20:38
 1/7 Tihanyi Fruzsina ***** válasza:
77%
mondjuk szólsz azoknak, akiket szeretnél meghívni:DXD
2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kiírod facebookra hogy: yorkisok gyertek! :) sokan fogják lájkolni :)
2010. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

több helyen meghirdeted, hogy hol és mikor akarod esetleg, hogy minden fajtát vagy csak egy bizonyosat és természetes megadsz egy e-mail címet amin elérhetnek!

milyen elképzeléseid vannak ? én szívesen elmegyek, már járunk is egy szerveződéssel kirándulni...

2010. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Múltkor beszéltünk erről a párommal kutyasétáltatás közben. Addig eljutottunk, hogy meghirdetnénk, de én inkább olyasmire gondoltam, hogy kell-e engedélyt kérni pl. önkormányzatnál?! Amúgy minden kutyafajtát szívesen látnánk. Nem nagyon van alkalmunk a kutyánkat más kutyákkal barátkoztatni, mert itt szinte senki sem sétáltat kutyát. :(
2010. okt. 24. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahova tervezitek a találkozott ott engedélyt kell kérni az önkormányzattól , mert van pár hely ahol nem engedélyezik.

Meg kell oldani, hogy ne hagyjanak az emberek szemetet maguk után, meg a kutyák se nagyon... ez néhány mobil kukával meg lehet oldani :)

2010. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy merrefelé laktok?
2010. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jászárokszálláson lakunk.
2010. okt. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!