Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megváltozik a szuka kutya...

Megváltozik a szuka kutya személyisége ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
arra jutottam, hogy megcsináltatjuk a műtétet, mert folyton álterhes szegény. attól félek, hogy egy másik kutyát kapok vissza az orvostól.
2010. okt. 25. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az álterheshez képest biztosan más lesz, mert az álterhes kutyák jellemzpen bújósak, és babázásra vágynak.


A hormonszint változástól bizonyos változások elképzelhetőek, de azért az alap személyisége nem a hormonszintjén múlik. Nekem kan kutyám van ivartalanítva és semmit sem változott, pedig reméltem, hogy fog :)

2010. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ettől én is nagyon féltem a műtét előtt. De igazából semmi változás nem történt a személyiségében. Talán egy picit bújósabb, más kutyákkal pedig játékosabb.

De negatívumot egyáltalán nem tudok írni:) Te se félj, ugyanazt a kutyát fogod visszakapni. Ugyanúgy fog Téged szeretni, és ugyanúgy szeret majd sétálni:)

2010. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk nem történt semmi változás a személyiségében.
2010. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kutya személyiségét te alakítod ki, számára te vagy a követendő példa-semmilyen összefüggés nincs az ivartalanítás és személyiség között
2010. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiféle negatívum nincs az ivartalanításban. Nálunk pont ugyanolyan a kutya,mint annakelőtte! Illeetve pozitív változások vannak: játékosabb, kedvesebb, nincsenek 'hangulatai' (régebben ha morgós, nyűgös volt, akkor kedvetlen volt, játszani se akart, ha meg épp jó kedve volt, akkor le sem lehetett lőni) ez elmúlt, állandóan vidám és bármikor kapható a játékra.
2010. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!