Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két ellentmondásos hirdetésről? (csivava) Valaki megmagyarázza?

Figyelt kérdés

Ez az egyik: [link] Itt ugyanaz a szöveg, csak kislány


Itt is ugyanaz a szöveg, csak kisfiú [link]


Bizalmatlan vagyok, de írnék a hirdetőnek. Mi a véleményetek?


2010. okt. 26. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szaporító, és így próbálja eladni a kutyáit...

10ezerért ne vegyél kutyát, akkor már inkább menhelyről vigyél haza.

És 99%, hogy még keverékek is a kutyák, csak kicsi korban ez sokszor nem látszik...

Ne vegyél tőle kutyát!

2010. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem ajándék, hanem 10ezret kér kutyánként. Ki tudja, hány 2 hónapos "kedvence" van, akiktől családi okok miatt, "jelképes összegért" kell megválnia? Ha engem kérdezel, ezek egy szaporító becsapós, burkolt hírdetései.
2010. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elsőnek

a hirdetésben le van írva hogy csivava MIX!

2010. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A csivava mix mit jelent? Hogy keverék? Bocsánat, ezt nem tudtam.
2010. okt. 26. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy becsapás. Keverék kutya 10ezer forintért. Ráadásul két hónaposan kell megválnia tőle? Hát két hónaposan (vagyis 8hetesen) hozhatja el az ember a kiskutyát. Ez biztos, hogy szaporító és így próbálja eladni a kutyáit. Egyébként meg már itt gyk-n is reklámozta a kutyáját. Pártolom a menhely ötletet. Olcsóbban hozol ki kiskutyát van már oltása (ennek szerintem nincs) és megmentesz két életet.
2010. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Menhelyről is szívesen elhoznék, de vágyam, hogy legyen egy csivavám. A fajtiszta, kennelből származó kiskutyák sajnos nagyon sokba kerülnek, egy havi fizetésem. Nézegettem neten néhány menhely oldalát, amik Bp közelében vannak, de csivavát nem találtam, csak egy igen problémás, gyenge idegzetű 5 éves szukát.
2010. okt. 26. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg hirdette itt a GYK-n is? Nem tudod, hogy találhatnám meg a feltett kérdését?
2010. okt. 26. 13:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam neki, rákerestem az e-mail címére google-n a válasza után, és adott már fel olyan hirdetést, hogy olcsó csivava vagy spicc kutyákat keres. Gondolom, így passzolja őket tovább. Ilyen embereket..
2010. okt. 26. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:22es válaszoló vagyok: Nem tudom hol van a kérdés szerintem törölték mivel hirdetés. Remélem nem akarsz tőle kutyád szerezni. Legyen több eszed! Akkor már tényleg menhely olyan sok aranyos kiskutya van akik megérdemlik a törődést. Akár még kölyköt is lehet kifogni. Szólj bátram ha segítség kell nagyon szívesen végzek kutató munkát számodra a menhelyek honlapján csak kérlek ne ilyentől vásárolj kutyát. Segítek bármiben.
2010. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!