Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő egy igazi havanese?

Szerintetek ő egy igazi havanese?

Figyelt kérdés
[link] Az expresszen vannak jó hirdetések? Fajtatiszták ezek a kutyusok? Csak hobbicélra szeretnék egy kis havaneset. :)
2010. okt. 26. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

szerintem igen:)

nagyon cuki:)))

2010. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Annak tűnik

( Nekem is egy havanesem van)

2010. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
nekem is, csak fehér
2010. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Jól meggondoltad?? Biztos szaporítótól akarsz kutyát venni?? Én nagyon megjártam. Én is havaneset vettem szaporítótól 35.000ft-ért. Amikor kicsi biztos voltam benne hogy fajta tiszta. Aztán 5 hónaposan 2x akkora volt mint egy felnőtt havanese. Arról nem is beszélve hogy 2 lábát kellett műteni mert patellás volt és 3 hónapja halt meg (3 éves sem volt). Így összesen kb. 160.000ft-ot költöttem állatorvosra. Hidd el, jobban megéri tenyésztőtől venni. Annak az esélye hogy a kutya egészséges lesz 20%!! Amúgy a kérdésre válaszolva: szerintem ezt így nem lehet teljesen megállapítani. Mint írtam az enyém is kiskorában úgy nézett ki aztán 12kg-os lett.
2010. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És ne értsd félre, nem beléd kötni akarok csak tudom én min mentem keresztül ezek miatt. Hidd el, szörnyű érzés. :(
2010. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az expresszes hirdetések nagyrésze szaporítóktól származik. Abban sem lehetsz biztos, hogy tényleg az árult kiskutya van a képen, abban pláne nem, hogy tényleg olyan fajta, mint amilyennek árulják, az egészsége meg még annál is kockázatosabb.


Nézd meg ezt az oldalt: [link]


Itt le vannak írva, hogy miket szoktak kamuzni hirdetésekben.

2010. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Igen,fajtatiszta.Én is szaporítótól vettem havaneset,semmi baja,nagyon szép,állatorvos is mindig dicséri hogy gyönyörű.És ezt a kutyust is nyugodtan megveheted aki a képen van,,nem akarod úgysem kiállításra vinni,és ő is nagyon szép,különleges pápaszemmel:))
2010. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Annyi elárvult édes kiskutya van menhelyen, és ott azt kapsz amit látsz, ráadásul ingyen és beoltva, ott biztos nem vágnak át, de mindegy, ez az én véleményem. Egyik ismerősöm is 40 ezerért vett egy keveréket, amit bolognesenek árultak!
2010. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
44%
Először mi is ilyen kutyát akartunk de aztán beszéltünk egy hozzáértővel aki azt mondta hogy nem érdemes ilyen fajtát venni mert túl vannak sajnos szaporítva és elég betegesek és hamar meghalnak:S Bár m nem is bánjuk hogy nem ilyet vettünk:D Végül Bichon Frisé kis lányt vettünk:) Ha arra mész hogy a kutya legyen okos inteligens játékos család szerető akkor mindenkinek csak a Bichon Frisé kutyákat tudom ajánlani. Ráadásul szagtalanok és ha nincs rá időd éppen vagy kedved nincs játszani vele az sem gond adsz neki egy kis labdát és el van azzal is simán:D Annyira kedves egyszerűen nem is szeretteti hanem imádtatja magát:D De ha bárki rá keres a google-ben akkor a leírást is megkapja. Bennük egyszerűen nem lehet csalódni.
2010. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak írnám,hogy ami tulajdonságokat leírtál,az a Havanesere is mind jellemző,és a Frisé is ugyanúgy túl van már tenyésztve sajnos itt ez a helyzet.De különben a törzskönyvesre sincs garancia hogy nem lesz beteg,ismerősöm több mint 100 ezerért vett egy kis Frisé kisfiút kennelből,és másfél évesen elvitte valami baktériumos bélfertőzés vagy mi,pedig mindig hordta állatorvoshoz,minden kezelést megkapott.A betegség minden élőlénynél benne van a pakliban.
2010. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!