Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szziasztok Szeretnék 1 kutyát...

Szziasztok Szeretnék 1 kutyát de anyukám nem engedi és amiko apukám élt még 2 keverék kutyám volt és őket elvesztetem. Ez a 2 fajta Hogy győzhetném meg anyut hogy 2 fajta öregek és kisgyerekek mellé és ajánlot?

Figyelt kérdés

Üdvözletel:Stampfer Martin Zirc

1 fiú aki szivbetegen született.

ami tenyésztek felnőtt koromba 16 éves fiú vagyok. Pedig rég nem vagyok allergiás állat szőrre és sok osztálytársamnak van kutyája. Családiházban lakunk ahol az utcánkba sok jó kutya van hosszu az udvarunk szabadidőm is jó fajtákat is ismerem.nem tudna kutya kiszökni magas kerités és kisajto. 1 beaglet vagy retrievert akarok és 3 éves a nővérem kisfia és szereti kutyákat probálom Anyut meg győzni de nem tudom hogyan engedje meg nekem


2010. okt. 26. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Beagle-t ne!

Inkább akkor retrievered legyen, mert az igazi családi kutya. Nagyon okos, jól kezelhető.

2010. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Rettentően sajnálom hogy szívbeteg vagy...DE

elöbb tanulj meg megfogalmazni/leírni egy normális mondatot...

sry , de ez a véleményem.

2010. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szívbetegen inkább válasz egy nyugisabb társasági kutyát, annak elég ha sétáltatod, nem kell iszonyat aktív mozgás mint a retrievereknek vagy a beaglenek. Nem fogod bírni.

Bichonok, mopsz, cavalier spániel - a helyedben ilyenekben gondolkodnék.

Mi anyukád kifogása a kutyák ellen? Jó lenne tudni miért nem engedi - egyszerübb lenne válaszolni arra, hogyan tudnád meggyőzni.

2010. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nem értem az egész kérdést...
2010. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
fogadd meg a 3. válaszoló tanácsát. társasági kutya kell.
2010. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
82%

te bunkócska 16:26!

Nem látod,h nem magyar neve van?

Most mit flegmázol?

Ha nem tudsz érdemlegesen hozzáfűzni...akkor tartsd meg magadnak a semmitmondó véleményed.....:S

2010. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3 éves az unokaöcsém aki a nővérem kisfia és szereti kutyákat csak sok kutya szerzési kisérletemet meg tudta 2010 május vagy júniusátol kezdtem van 1 ingyen elvihető tacsko németjuhász keverék kan olyan cuki Tapi neve anyu félti kutyát vagy az unokaöcsémet hogy megharapja. Retriever fajtamentés örökbefogadási feltételeket elolvastam midnent tudok 2 fajta a beagle és labrador ami gyerekszerető és mamám apukája vadőr volt és vadász kutyákat és keverékeiket szeretem
2010. okt. 26. 19:01
 8/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bassethoundot választanám, mert az elég nyugis (ha kell) és nem borítja fel a kicsit. A beagle elég eleven, de a retriverek is jó családi kutyák. Ami még családi kutya az a vizsla, meg szerintem ha erős kézzel tudod nevelni a roti. Rem segítettem vmit.:) De téll elég nehéz megérteni mit akarsz leírni.
2010. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

vadászkutya párti vagyok gyerekszerető kutyák kedvenceim.

beagle:makacs de aranyos kiseb retrievernél gyengéb okos

volt régen 1 aszem labrador vizsla keverékem 2 darab nemüket nem tudom egyik kan volt aszem, tesok elválaszhatatlanok voltunk csak sors szét választot minket.

golden retriever(aranyszőrű retriever):

Ezeket a kutyákat szeretem:westi,vizsla,basett hound,beagle,keverlkek

amiktől kicsit félek:dobberman,roti,pitbull amstaff terier,kaukázusi juhász kutya boxer harci kutyáktol félek kicsit.

basett hound:aranyos cuki de nekem túl lassu és nem nekem valo ezért retriever és beagle fan vagyok mindent tudok kutyákrol

msn cimem:martin949494@hotmail.com

martin080808@hotmail.com

2010. nov. 7. 20:09
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Martin magyar név... A zirc a város neve...-.-

Huuu rotit neee. Az nagyon kemény kutya. Amstaffot végy inkább.

2010. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!