Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megfigyelni a...

Hogyan tudnám megfigyelni a kutyámat, amíg nem vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Van egy olyan gyanúm, hogy áthág bizonyos szabályokat, ha nem vagyok a közelben (felmászik a kanapéra, stb), ezért szeretném megfigyelni. Kamerára gondoltam, de egy vagyont nem szeretnék egy egész rendszerre költeni. Webcam működhet erre? A laptopomban van beépített kamera, de nem tudom, hogy miként rögzíthetnék több órányi videót úgy, hogy utána vissza tudja nézni?
2010. okt. 27. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hely a winyón az felveszi, vagy létezik külső vinyó. Egyébként semmit nem érsz vele, mert látni és leszoktatni két külön dolog.
2010. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utólag mit tudnál tenni, ha mégis látnád, hogy a kutyád a kanapén sziesztázik, amíg nem vagy otthon?
2010. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ipari kamerához hasonlatos egyszerűbb változat is, igaz néztek, hogy minek az nekem. Kamera. 8000, PC kártya ca. 8000.

Összekötöd, működik! Nem úgy, hogy mindig megy, csak ha mozgást érzékel, indul el. Sőt, ki lehet területet iktatni, azt ne figyelje, pld.szabadtéren szélre mozgó fa.

Megtette dolgát, ma már nem használom...

2010. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a kanapéra hajtogass szét egy újságpapírt!

ha rámászott nyoma marad. utána a papír összegyűrése után el lehet hejezni egy taslit. utána ha felugrana a gyűrődő újság hangja a taslira fogja emlékeztetni!

2010. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Laptop a polcra, nagy aktív hangfal bedug, hanegerő a maximumra, másik gépről (szomszédból) felhívnak, ha a kapcsolat létrejött átmész a szomszédba és figyelsz. Kutya rosszalkodik: "Takarodj le a heverőről, irgum-burgum!!!"

Kutya meglepődik, többet nem rosszalkodik.

2010. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10-27 13:24 Kistestű kutya, kb 3 kg, így nem biztos, hogy nyomot hagyna az újságon, de az ötlet tetszik, gondolkodom majd, hogy milyen finomabb anyagú papír van.
2010. nov. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!