Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyám lábával...

Mi baja lehet a kutyám lábával? (többi lent)

Figyelt kérdés

nagy testű kutya még csak 5 hónapos és amikor leül így oldalra teszi a lábát a jobb hátsót... és ha megfogom a combját vagy a forgóját odanyúl... DP-s lenne? :(

tegnap este 6kor adtam neki féregtelenítőt és kor adtam neki tápot 9körül így kúszott a tápért meg nem akart rám ugrani hanem az első lábaival húzta fel magát.. De másnap már "ugrált".


2010. okt. 27. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos simán lehet, hogy a DP első tüneteit látod rajta, de akár az is lehet, hogy túl gyorsan nő, és túlterhe,i az izületeit.


Fél évesen már csinálnak DP előszűrést, ha biztosra akarsz menni.


Mivel eteted amúgy?

2010. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden képpen vídd el orvoshoz.

Mivel eteted Őt?

Nekem van egy beagle kutyusom és neki kölyök korában volt pl csonthártya gyulladása akkor azt mondták azért van mert hirtelen sokat nőtt és ezt a csontok nem bírták követni.

Nem biztos, h displazia de jobb ha megmutatod orvosnak.

Jobbulást neki.

2010. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos simán lehet az is, mivel nagytestű kutya. Viszont az is lehet, hogy hirtelen nő, és ez terheli az ízületeket.

Úgyhogy mindenféleképpen kell a megfelelő táp, és hozzá luposan.

Ez zöldkagyló kivonatot tartalmaz, por. Kúraszerűen kell adni, tehát ne ijesszen el az ára, elég sokáig kitart.


Dp előszűrést végeznek már 6 hónapos korban is, erre érdemes lenne elmenni.

2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagytestű kutyusom van és volt is csonthártya gyulladása kicsi korában többször is, de annak nem voltak ennyire durva tünetei. Egyszerűen csak kímélte a kérdéses lábát és kicsit sántikált. A leülésre nem tudok mit mondani, az enyém kicsi korában legtöbbször féloldalasan ült le, azután elhagyta ezt a szokását és mostmár szabályos leülést produkál. Ha nem javul rövid időn belül, akkor azért nézesd meg orvossal!
2010. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Purina Dog Chow Puppy Large Breed 15kg - Pulykahússal és rizzsel (Purina Dog Chow)
2010. okt. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!