Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spániel...

Cavalier king charles spániel vagy uszkár?

Figyelt kérdés

melyiket válasszam?kb egy az igényük (az uszkáron törpe uszit értek) és mindkettő illene hozzám de nem tudom eldönteni h melyik válasszam?szerintetek?

most nem az igényük szerint szeretnék dönteni mert mindkettőnek tudom biztosítani a szükségletüket


2010. okt. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
amelyik jobban tetszik. a spanci talán nyugodtabb.
2010. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ismerek egy uszkárt. és nagyon okosak. azthiszem a 2. legokosabb kutyafajta. úgy emlékszek.
2010. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szerintem a spanik szebbek. Az uszkárba csak azt nem szeretem, ha olyan birkára nyírják, az úgy ronda. Ha van szőrallergiád akkor viszont uszkár. Ha egy kedves élénk természetű mégis nyugodt, gyerekbarát, értelmes, gyönyörű szőrzettel rendelkező kutyát akarsz, akkor cavi. De tapasztalatból mondom, hogy az uszkárosokat több atrocitás éri. a környékünkön is van egy, és ha én viszem le a kutyum (tacsi mix) és ők is lent vannak, hallom, hogy beszólnak nekik. Pudli, birka, stb...
2010. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezerszer inkább king charles mint uszkár
2010. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elfogult vagyok, de mindenképpen a CKCS! :) Imádom őket, el sem tudnám már képzelni az életem nélkülük. A legjobb fajta a világon! :)
2010. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. A C.K.C. szerintem aranyosabb, főleg a fekete-cser színben (=
2010. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Cavalier jobban tetszik egy picit(de az uszi is gyönyörű). De az uszkárnak nem hullik a szőre és az egyik legokosabb fajta
2010. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem cavalier king charles spánielem van és szerintem a világ legaranyosabb kutyusa. Én nagyon örülök, hogy mellette döntöttem.
2011. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem cavalierem van. nagyon aranyos imádom el se tudnám képzelni az életem nélküle.Csak azt bántam meg hogy nem vettem hamarabb ilyen kutyust magamnak.
2011. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!