Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veled alszik a kutyád vagy...

Veled alszik a kutyád vagy van külön helye?

Figyelt kérdés
Egy ágyban alszol a kutyáddal? Mit gondolsz az egy ágyban alvásról?
2010. okt. 27. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nálam változó.

Az ágy mellett van a kosara, van, hogy leparancsolom a kosarába (pl. amikor itt van a párom), de amúgy felszokott ugrani az ágyra is. Viszont nagyon rendes, mert ha a kosárban van, nem szokott hisztizni, hogy fel akar jönni, hanem egyből alszik.

2010. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Igen, velem/velünk alszik. De a párom néha rászól, hogy menjen át aludni a másik szobába... :)

aztán amikor már elaludtunk mi is, egyszer csak nagyon halkan visszasunnyog és befészkeli magát.

egyébként ő egy pici yorki.


azért nagy kutyával nem aludnék együtt.

2010. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van saját alvóhelye az előszobában, az ágyunkra SOHA nem jöhet fel, de még a fotelba, sőt, az ölünkbe sem.

Nagyon szeretjük, de tudnia kell, hol a helye a rangsorban.

2010. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Velem alszik mindig de van kosara.
2010. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagyok akkor velem, ha itt a barátom, akkor a helyén, bár van, hogy a lábunkhoz kucorodik. Ha egyedül vagyok, nem is tudok már aludni nélküle, úgy hiányzik a kis szuszogása:)
2010. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nekem úgy van, hogy az ágy végébe van leterítve az ő pokróca és azon alszik, arra szőröz. Ezt naponta kirázom az erkélyen, és kéthetente ki is mosom, szóval nem is büdös. Kiskorában nem tudtam rászoktatni a kosarában alvásra (nappal ott szokott pihenni, csak éjjel nem) ezért annyi engedményt kapott, hogy a lábamhoz leterített pokrócára feküdt, és mai napig ott alszik (4 éves). Ha megyünk nyaralni, akkor is jön a pokróca, és azt ha az ágyra terítem, tudja, hogy oda kell feküdnie.
2010. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
54%

Velem. Télen általában 15°c van a lakásban éjjel. Ilyenkor bebújik a takaró alá, s erősen mellém fekszik. Képesek vagyunk az egész éjszakát átaludni így.


Szüleimmel élek még, szóval párkapcsolati dolgok miatt eddig még nem kellett aggódnom. De természetesen tisztán van tartva.

Egyébként talajcirkáló utcaturmix.

2010. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
kint az udvaron a házikójában :)
2010. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
ja és beagle. van egy berni pásztor keverékem is, ő kinti kutya, van egy kutyaháza is, de télen mindig beengedem az előszobába, ott van kosara.
2010. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt kutyám, de ha lesz, nem fogom beengedni az ágyamba, a kutyának nem ott a helye.
2010. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!