Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy tök új embert...

Hogy lehet egy tök új embert elfogadtatni egy házőrző kutyával?

Figyelt kérdés

5en vagyunk a családban én vok a gazdája én szoktam játszani vele meg foglalkozni vele nekem engedelmeskedik 100%-osan meg odafigyel rám. Én pl. a kajájához is nyúlkálhatok azt is engedi. A családban a többieket úgy megtűri, nem morog meg semmi, de nekik nem nagyon fogad szót, csak ha olyan kedve van :D


Most a legjobb barátom itt lakik nálunk és ez egy jó darabig így is lesz (más okok miatt, most ezt hosszú lenne leírni...) viszont ő csak úgy tud bejönni/kimenni ha én is itt vok :S Mert a kutya nem hajlandó beengedni, morog, vicsorog, stb. És az se jó, ha apám, anyám, vagy más akarja beengedni mert rájuk nem mindig hallgat! Csak rám! Meg egyébként is ők sincsenek napközben otthon.


És ha pl. a haverom hamarabb ér haza suliból, akk a kutyát egész nap tarthatnánk bezárva én meg nem szeretném ezt :S Viszont neki be kell jönnie valahogy!


Hogy tudnám erre megtanítani, hogy mostantól ő is a családhoz tartozik? A kutya fiú kuvasz egyébként.

17/F


2010. okt. 28. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem egyszerű probléma ha a kutynak nem rokonszenves a fazon pláne ha kuvasz akkor az nagy baj.Én évtizedekkel ezelött albérletbe mentem és a város egyik legjobb házőrzője volt a posztos. Odamentem a háziasszony bemutatott a kutyának, hogy ez a Józsi, a kutya prüsszentett egyet, és 5 perc múlva már talicskáztam vele. Csöpinek hívták a kutyát 80kg körül volt. Mást nem tudsz csinálni mint mondod a kutyának hogy az egyed nem fogyasztásra való.
2010. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!