Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jót tesz a 4 hónapos németjuhá...

Jót tesz a 4 hónapos németjuhász kutyám fülének a Béres Porcerő Forte!?

Figyelt kérdés
Az egyik füle már szépen felállt a kiskutyámnak, a másik is kezd álldigálni, de aztán egy hete teljesen lefittyent az amelyik amelyik már állt. Az állatorvos porcerősítőt javasolt, azt mondta az embereknek való is tökéletes. Én vettem Béres Porcerőt. Szerintetek vissza fog állni a fülecskéje, vagy köttessem fel orvossal?
2010. okt. 28. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jó lesz a Béres. Mondjuk nekem másra ajánlotta ezt az orvos, de inkább először próbáld ki, hátha hatásos lesz.
2010. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

szerintem porcerő

ha a dokit kérded, az azt fogja mondani, amivel a pénztárcáját vastagítja

2010. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az orvos szerint azért fittyent vissza, mert fogzik. Amiben lehet igazság, csak hát bizti ami bizti! :) Igen az egyik orvos a legdrágább porcerősítőt ajánlotta és a másik mondta, hogy vegyek emberi porcerősítőt, mert az jóval olcsóbb mint amit az állatoknak való.
2010. okt. 28. 20:42
 4/21 anonim ***** válasza:
Én inkább Luposan Gelenkkraftot vettem volna. Az kifejezetten kutyáknak, porcerősítésre kifejlesztett táplálék kiegészítő, amit kifejezetten ilyen problémára is ajánlanak, piszok jó.
2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Akkor a következőben kipróbálom (amit most vettem csak egy hónapra elegendő). :) Én amikor kimondottan kutyáknak kerestem porcerősítőt, akkor mindent kidobott, de pl. erre nem emlékszem. :) De most megnézem!
2010. okt. 28. 20:47
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan a fogzás miatt még változhat a fülállás. Mivel etetsz? Van, aki ilyenkor ad kálciumot plusszban. A porcerősítő, az a zöldkagylós termék. Amúgy is érdemes adni, mert a fogzás után jön egy intenzív növés, amire kiváló a zöldkagyló.
2010. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pedigree vagy Friskies kölyöktápot kap, kölyök konzervvel, mellé csonterősítőt és még a porcerősítőt is. Eléggé nő már most is, nem szeretném ha baja lenne a hirtelen növéstől, ezért mindent megadok neki, amit csak tudok és lehet.
2010. okt. 28. 21:03
 8/21 anonim ***** válasza:

A Pedigree és a Frieskies nem a legjobb táp (és akkor most marha finoman fogalmaztam), én biztosan nem azt adnám neki. Vegyél inkább egy prémium minőségű tápot (mondjuk Acana Puppy Large Breed), ami mellé nem kellene külön csonterősítő, sőt, lehet, hogy a porcerősítőt is el lehetne hagyni.


[link]


A Luposan Gelenkkraftról a lenti linken olvashatsz. Nem olcsó, de sokáig elég és nagyon megéri az árát.


[link]

2010. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem adtam semmiféle Bérescseppet,és mégis felállt a füle...Az igaz,hogy úgy ahogy te is irod,egyszer egyik,máskor másik,aztán megint egyik sem,de végül rendesen állnak.Ha tudnám,hogy hogy kell képet feltenni ide,szivesen megmutatnám a fényképét...
2010. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves válaszát és segítségét! :)


Utolsó válaszolónak:

képeket feltudsz tölteni a www.kepfeltoltes.hu oldalon, és onnan a "direkt link a képhez" címűt kell bemásolni. :) Kíváncsi vagyok a képekre! :)

Megnyugtattál azzal kapcsolatban, hogy a te kutyusodnak is "integettek" a fülei. :)

2010. okt. 28. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!