Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amstaff egygazdás kutya?

Az amstaff egygazdás kutya?

Figyelt kérdés
Van egy staffim, panelben lakunk ezért rengeteget van velem.Én etetem, sétáltatom, velem jár kutyasuliba.Anyával lakom együtt és neki is megcsinál mindent amit kér.Általában minden nap velem alszik egy szobába, de vannak napok amikor úgy dönt, hogy anyunál akar aludni.Persze ezzel semmi baj, mert látom, hogy anyut is nagyon szereti csak arra lennék kíváncsi, hogy szokott ilyet csinálni egy egygazdás kutya, hogy magára hagyja a gazdáját egy másik családtag miatt?
2010. okt. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk két amstaffunk van. S nem csak velem szoktak lenni pedig engem fogadnak el a legmagasabb helyen, de mindenki fölöttük áll a rangsorban, mindenki tudja őket irányítani és kontrolálni.

Egy kutyának a falka tagjává kell válni, s nem tesz jót neki ha tőled válik függővé és nélküled sehova semmit, sohasem. A mi két kutyánk össze van nőve mindig együtt, de vannak olyan pillanataik

amikor napokat éjszakákat teljesen külön helyen töltenek.


Szerintem ez a válasz a kérdésedre nem az hogy egy gazdás kutya e. Az amstaff nagyon társasági lény s nem csak a te társaságodat akarja, ennyi. Mondom nekem kettő van, de mindkettő ilyen ami kutya teljesen egy gazdás az nevelés és nem fajta kérdése.

Az amstaff olyan értelmeben egy gazdás hogy valakit kiválaszt és annak az utasításait, írányítását fogadja el maradéktalanul, de nem árt egy ilyen kutyánál ha mindenki tudja irányítani a családon belül.

Szóval szerintem helyén való hogy így van.

2010. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2010. okt. 29. 15:13
 3/4 anonim válasza:
Nekünk szuka amstaffunk van. A páromnak szótfogad, nálam mindig kikezdi az agyát, sosem fogad szót. Szóval nagyon egygazdás. Lány vagyok.
2010. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden kutyának csak egy gazdája van..
2011. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!