Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó táp a Hau-Hau féle tápok?

Jó táp a Hau-Hau féle tápok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha megengeded, megpróbálok válaszolni.

Egy kutyaiskolai oktató vagyok, szerintem láttam már egyet s mást, és a tápok között is rengeteg tapasztalatot szereztem már.


A Hau-hau táp összetétele:

Csirkehús (min. 21%), búza, kukorica, rizs, cukorrépa pép, állati zsír, ásványi anyagok, réz, A-vitamin, D3-vitamin és E-vitamin


Szerintem pl a 21 %-os csirkehús tartalom nagyon alacsony. Semmiképpen sem elég egy kutyának a 21 % csirkehús, a többi zsír, pép, és még azt is megkérdőjelezném, hogy van-e benne valami vitamin.. És az összetételéhez képest a 15 kg-os táp 7000 forintért drága. Nagyon rossz,gyenge összetételű táp ez. Nem volt még tapasztalatom ebben, mert még nem etettem kutyával, de az összetételéből már meg lehet állapítani, hogy egy táp jó-e, vagy nem.


Ha szabad valamit ajánlani, akkor tudnék egy nagyon jó tápot ajánlani neked, aminek magas a hústartalma, és nincs benne gabona, ami fontos nagyon, mivel a kutyának semmi szüksége gabonára.

Ez a táp az Orijen. Pl: Orijen Adult, Orijen 6fish, Orijen Red,stb. Én az Orijen Adult-ot etetem a kutyáimmal, teljesen rendben van, nagyon jó összetétele van, és nem is olyan drága a 13.5 kg-s zsák. Nekem, mivel egy amerikai staffordshire terrierem van, olyan másfél hónapig elég szokott lenni, de mást nem eszik a táp mellett.


Még tápok amiket biztosan vehetsz, mert jók:

Royal Canin, Trovet, Eukanuba, Acana, Orijen, Taste of the Wild, Happy Dog, Hill's, Flatazor, Pro Plan.

2010. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!