Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador szokott ásni? A...

A labrador szokott ásni? A labrador szokott ugatni? A labradort hogy lehet megtanítani hogy egy helyre szarjon?

Figyelt kérdés

A labrador szokott ásni??

A labrador szokott ugatni??

A labradort hogy lehet megtanítani hogy egy helyre szarjon??

??


2010. okt. 29. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a labradorokkal ásatják a 4-es metró alagútját, azért haladnak olyan lassan.

Nem, a labrador nem szokott ugatni, csak nyávogni.

Utolsó kérdésre inkább nem válaszolok...


Bazz, ilyen kérdést kiírni :D

2010. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
A labrador nem ugat... direkt elcsökevényesedett a hangszáluk, h az ilyen csökött agyúak magukhoz vegyék, valamint nem ás,mert ha tudna ásni, tuti, h sírt ásna neked. Egy helyre szaratni? Szarj te a szoba közepére, mutasd meg neki... felül akarja majd überelni!
2010. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
első válaszadón borultam:D nagy forma vagy:D jót nevettemxD
2010. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%

"A labrador szokott ásni??"

Nos hát menjél el vele egy kutyaképző iskolába, ahol adnak a kezébe egy hordozható ásót, és pár hét alatt akár még muskátlit ültetni is megtanul! nagyon igényes kutya!


"A labrador szokott ugatni??" No hát ez egy rendkívűl nehéz folyamat a kutyáknál, nem mindegyik képes rá, van aki csak nyávog! pl az én kutyám az nyerít. szóval ha megtanítod neki akkor ritka kutyád lesz!


"labradort hogy lehet megtanítani hogy egy helyre szarjon??" Hát ez egy nehéz feladat. első lépés, akassz a nyakába wc papírt! utánna mutasd meg neki pl a szobád közepét, és te is kakiljá' oda!!! lényeges!! mivel ő kutya ezért alapvetően úgy fogja érezni (jogosan), hogy magasabb szinten van nálad mint szellemileg mint értelmiségileg, ezért ő is oda fog, hogy a terrotóriumát mindig ő uralja! Sok sikert! :D

2010. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok. Az utolsó kérdésére inkább nem válaszolok mert még kimoderálnak :D De a második se semmi... :D
2010. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy érzem, hogy azáltal, hogy egy labrador rendelkezik az ásás, ugatás, szobatisztaság csodálatos képességeivel, magasan túlszárnyalta a kedves kérdező szellemi magaslatait.
2010. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

kis kíváncsi :)

az biztos, hogy olvasni ,fára mászni,autót vezetni nem minden labrador tud !!

de a yorki meg a chiwawa talán :)

remélem sosem lesz németjuhász kutyád .

( nem, a németjuhász nem beszél németül, de megérti , főleg németországban )

2010. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

1.) Az enyémek szoktak ... ha vakondot szimatol.

2.) Azt is szoktak ... leginkább macskára.

3.) Aztat nem tudom, az enyémek séta közben szarnak és mindig másfele sétálunk.


Könyörgöm ne tarts kutyát.

2010. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Előttem válaszolók :D :D :D!

Az én válaszom: Igen, ő egy kutya, tehát képes azokra, amit írtál és meg is tanítható mindenre. Te ne tedd, ne tarts, max. plüsskutyát, egész labradorformájúakat lehet ma már kapni és képzeld sokkal olcsóbb is fenttartani; nem eszik, nem kell tanítani, nem kell állatorvoshoz vinni, nem fog ugatni és nem is fog sehová se szarni.

2010. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na, én nyomtam egy zöldet mindenkinek .. rég nevettem ilyen jót

xD

utlsoelötti

2010. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!