Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám megette a ragasztós...

Kutyám megette a ragasztós szalonnát lesz baj?

Figyelt kérdés
Beszökött egy egér a kutyatáppal..és a wc-be anya kirakott egy egérmérges ragasztós lapot amin volt egy szalonna,ma elmentünk boltba,becsuktunk mindent,tesom persze nyitva hagyta a wc-t és a kutya megette a szalonnát... nagyon félek hogy belehal ... mit tegyek?valakivel esett már meg?
2010. okt. 30. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet már láttam a TV-ben.

A kutyának egy ragasztólabda volt a gyomrában és meg kellett műteni.

Szerintem vigyétek orvoshoz. :S

2010. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Orvos! Amilyen gyorsan csak lehet!
2010. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vigyétek azonnal orvoshoz, nehogy komolyabb baja legyen! Drukkolok!
2010. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lovasoktató ***** válasza:
menj vele állatorvoshoz.Vitt magaddal,a,csomagolását a ragasztónak.Szerintem nem lesz baja.De biztosat csak az állatorvos tud mondani.
2010. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a ragasztó neve: BioStop


Az írja hogy nem mérgező,nem gyúlékony,színetlen,szagtalam.Minősége víz és nedvesség hatására sem romlik.Szükség esetén benzinel is eltávolitható.


ennyi használhatót találtam...

2010. okt. 30. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
ha nem mérgező, akkor anyud miért rakta ki egérméregnek? Minden esetre vidd el dokihoz, lehet meg kell műteni, de ha nem olyan súlyos lehet egy gyomormosás is elég.
2010. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát hogy a szalonnára oda megy az egér ... és beleragad a ragasztóba.. egyébként semmi jele nincs annak hogy baja lenne... ennek jele kéne hogy legyen nem?

anya asszondja nem lesz baja... és én meg egyedül nem tok elmenni állatorvoshoz... ahoz képest hogy ma lenne szülinapi bulim.. rendesen ellet b***a a napom... :@

2010. okt. 30. 12:34
 8/13 A kérdező kommentje:

anya azt mondja hogyha rosszabbul lesz akkor elvisszük mindenképp. mert most semmi viselkedés változás nincs..

vagy nem is kell hogy legyen?

2010. okt. 30. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha jelét mutatja annak, hogy baja van, lehet hogy már késő lesz állatorvoshoz vinni...
2010. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És amúgy nem tudom miért ekkora fáradság elvinni a dokihoz, ha nincs baja, akkor meg hazajöttök, és mindenki megnyugodott...
2010. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!