Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora áramerősségű villanypá...

Gratis30 kérdése:

Mekkora áramerősségű villanypásztort lehet venni német juhász kutyánál? Melyik a praktikus?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 12:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
12%
ne vegyél neki!! ne kínozd a kutyád!
2010. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
16%
inkább neveld meg vagy kérj egy kiképzőtől tanácsot...
2010. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
76%

Nektek már minden állatkínzás?

Inkább egy jó villanypásztor, mint egy elkóborolt kutya.


Ahol vennéd, az eladó tud tanácsot adni.

2010. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Utolsó! Teljessen egyet értek veled, mert ez szerintem sem állatkínzás, de tarthatatlan, hogy fakerítés szétbontva, drótkerítés úgyszintén. Egy kölyköt nagyon jól tudom, hogy nevelni kell, tudom is, hogy hogyan, csak azért kérdeztem ezt itt meg, mert nem szeretnék benne kárt tenni. A villanypásztor megfelelő áramerősséggel nem kínzás.
2010. okt. 30. 13:33
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Erősséget nem tudok mondani, de azt hiszem amennyit a lovaknál használnak, az elég lesz. Viszont, igen az eladó tuti tud segíteni.

Egyébként nem állatkínzás, max kétszer szalad bele a kutya, és megtanulja, hogy mi a pálya.

2010. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
a villanypásztor nem kínzás, a kutya megtanulja, hogy nem jó dolog nekimenni, ha meg mégsem akkor megérdemli, aki hülye haljon meg. az elektromos nyakörv viszont kínzás, aki istent játszik, kíváncsi vagyok mit szól ha egyszer az ő nyakára kerül egy ilyen.
2010. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
26%
Próbáld ki magadon!
2010. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
79%
oncognito, mi lenne ha egyszer igyekeznél nem leoltani itt mindenkit? Állandóan pattogsz, hogy ez nem jó, az nem jó, senki semmit nem csinál jól, úgy kéne ahogy te mondod, ha valaki ellentmond neked, azt leugatod mintha pincsi akarna leverni egy rotit. Nem kínzás! Érted? Mi jobb? Ha a kutya megtanulja, hogy nem tud kiszökni, mert ott van egy "csípő drót". Vagy ha a kutya kiszökik, összeverekszik egy másikkal, elüti egy autó, megeszik valami mérget, elmegy világgá. Na? Te IQ májszter, te...
2010. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
9%

Miért ne tenném szóvá, ami nem jó?

Szerinted mindenki minden tud, csak éppen kérdez?

Ha marhaságot írnak, ha helytelen, arra bizony rá kell mutatni.

Balga az, aki nem veszi be a jótanácsot.

2010. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
34%

Tudod, nem kötelező kutyát tartani. Akinek nincsenek meg a feltételei, az ne tartson kutyát.

Vagy előbb csináljon kerítést. Aztán ivartalanítson, aztán foglalkozzon a kutyával, hogy ne unatkozzon.


De semmit nem tenni, csak beszerezni rahedli pénzért villanypásztort, aztán le van tudva a kutyatartás -- ez helytelen.

Jó lenne már beleverni a fejekbe, hogy csak az tartson állatot, aki felelősséggel tudja tartani!

2010. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!